از بين بردن چربی های صورت

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ شنبه, 31 مرداد, 1388 / بدون نظر

همه مي‌دانند که براي خلاصي از چربي اضافه (در هر ناحيه از بدن که باشد) بايد فعاليت چربي‌سوز بيشتري انجام شود.

آب کردن چربي اضافي زير چانه يا همان غبغب خودمان هم در اين مورد استثنا نيست. البته داشتن غبغب براي افرادي که چاق هستند يا اضافه وزن دارند، امري طبيعي است، اما گاهي اين اتفاق مي‌افتد که فرد با وجود طبيعي بودن وزن بدنش، با معضل غبغب دست به گريبان مي ‌شود و البته نبايد فراموش کنيد که وجود غبغب، تاثير زيادي بر چهره فرد دارد و اصولا باعث مي ‌شود سن افراد، بيشتر به نظر برسد.

جراحي پلاستيک يکي از راه‌هاي از بين بردن سريع غبغب است، اما يک ‌راه درماني مفيد بدون درد و خون ريزي نيز براي از بين بردن اين مشکل زير‌ چانه‌اي وجود دارد؛ ورزش دادن عضله اين ناحيه که صد البته بهتر از عمل جراحي است. براي کشيدن عضله اين ناحيه، چندين ورزش راحت وجود دارد که به تعدادي از آنها در اين قسمت مي‌پردازيم.

کف دست‌ها را براي 10 ثانيه به پيشاني‌تان فشار دهيد. اين فشار را در جهت عکس گردن و سر وارد کنيد. بايد حس کنيد که گردن و چانه‌تان سفت شده‌اند. اين حرکت را، البته اين بار با قرار دادن دست در پشت سر، تکرار کنيد . همين حرکت را در دو طرف سر نيز تکرار کنيد. در اين حالت، دست خود را به شکل پياله کرده و آن را روي گوش خود قرار دهيد و ورزش مذکور را انجام بدهيد.

در ورزش ديگري که براي رفع اين مشکل پيشنهاد مي‌کنيم، بايد به اين ترتيب عمل کنيد: چانه‌تان را بالا بگيريد و دهان خود را باز و بسته کنيد؛ انگار که آدامس مي‌جويد. در اين ورزش، بايد حس کنيد که عضلات آرواره تا گردن شما سخت شده‌اند.


دسته بندی شده در : نكات بهداشتي ,ورزش و سلامت
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب