رکورد بيشترين عمل زيبايی در دنيا در اختيار چه کسی است?!

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ پنج شنبه, 29 مرداد, 1388 / دیدگاه‌ها برای رکورد بيشترين عمل زيبايی در دنيا در اختيار چه کسی است?! بسته هستند

شايد شنيده باشيد که زيبايی در زنان حرف اول را می زند!خوب این يک واقعيتی است که نبايستی آن را دست کم گرفت ,ولی چقدر و چگونه?سيندی جکسون(Cindy jackson) در طی 50 عمل زيبايی بيش از 100000 دلار پرداخت کرده!!

او از سال 1988 تا کنون 9 عمل زيبايی تمام عيار داشته.این دختر کشاورز آمريکايی يک پيشگام در بيشترين تغيير چهره است و رسانه های جهان به او مقام Living Barbie Doll را داده اند.

درمان او شامل:عمل جراحی روی صورت, بينی, ایمپلانت سينه, ليپوساکشن, پوست شيميايی (Chemical Peelيک نوع عمل روی بدن است که جوش ها و …پوست را از بين می برد و پوست را بهبود می بخشد) اکسيژن درمانی عصب صورت, بوتکس, کوچک کردن استخوان چانه, تزريق پر کننده, ایمپلانت لب ,تزريق ويتامين های غشايی و ماتيک لب و خط لب و خط چشم بصورت خالکوبی!

این هم آدرس سايت سيندی جکسون:            http://www.cindyjackson.com

منبع این نوشته ها از کتاب رکورد های گنيس است.اما آيا شما فکر ميکنی که زيبايی مهم ترين ملاک يک زن است?

البته زيبايی خوبه ,تا اندازه ای هم ملاک هست ,خرج کردن برای زيبايی هم تا اندازه ای بد نيست, ولی هيچ تعريفی جامع تر از این نيست که زيبايی رو از پاکی درون بايد ديد.


دسته بندی شده در : دسته متفرقه
برچسب ها در : ,
پست مشابه :

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب