قانون سحرخيزي

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ دوشنبه, 19 مرداد, 1388 / بدون نظر

آیا شما تاکنون هيچ خروسي را دیده اید كه تا ساعت 9 صبح بخوابد؟!!یا شنیده اید که : هيچ مرغي نيز به بهانه اينكه امروز جمعه است بيشتر بخوابه ؟!! خب فکر می کنید که آيا اين سحر خيزي مرغ و خروسها ، واین آواي طبيعت براي ما پيامی  ندارد ؟
من که میگم : داره !! خوبم داره

ثابت شده كه فتوسنتزگياهان با سپيده دم شروع ميشه ! و باز هم حديث داريم كه در طلب روزي زود خيز باشيد ، زيرا سحر خيزي مايه بركت و كاميابي است و خواب صبحگاهان مانع روزي است . پیامبر خدا نیز می فرمایند که : خواب صبح مانع روزیست حتما ملتفتید که : انرژي كيهاني در لحظات پيش از طلوع در اوج  قرار مي گيره ! آیا عاقلانه است ؟ زماني كه روزي و انرژي كيهاني تقسيم  ميشه ؟ ما بعلت خواب آلود بودن از دريافت روزي محروم بمانيم  حديث داريم : صبحانه را زود بخوريد تا عمرتان زياد شود

یک ضرب المثل هم در باره سحرخیزی داشتیم ! چی بود ؟ آفرین : ! سحرخیز باش تا کامروا باشی  خوش به حال قدیمیها ، سر شب شام می خورن ! زود می خوابن ! کله سحر هم با مرغ و خروساشون بیدارن . ولی ما چی ؟؟
راستی خدایی بگین ببینم : فتوسنتز شما ساعت چند شروع میشه ؟؟
بنابراين بيدار و پرسپاس و دعا باشيد و سپيده دم تا طلوع را در محضر الهي حاضر باشيد كه سحرخيزي قانون طبيعت و سنت زيباي الهي است تصور کنین که بگن فردا صبح زود مغازه جعفر آقا به هر نفر با دفترچه بسیج ( یادش بخیر ) یک مرغ مجانی میدن !!!
از امشب با پتو میریم دم مغازش میخوابیم ! نکنه صبح جا گیرمون نیاد حالا چرا به این وعده های زمینی اینقدر وابسته شدیم ولی وعده های الهی و آسمانی را باور نداریم؟! نمی دونم امیدوارم پرنده زیبای آرزوهایتان سپیده دمان بر شاخسار سبز موفقیت نغمه سرایی کند و بتوانید به باغ رویاهایتان دست یابید


دسته بندی شده در : ان ال پي (NLP)
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب