شکمی صاف بدون استفاده از گن!؟

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 20 مرداد, 1388 / بدون نظر

چطور با عادات غذایی و رژیم‌ها شکم خود را کوچک کنیم ؟ هنگامی که لباس‌هایی مانند تاپهای چسبان می‌پوشید از اینکه شکم دارید ، و در لباس شکمتان جلوه‌ی بدی را به شما می‌دهد ناراحت می‌شوید ویا هنگامی که شلوار خود را می‌پوشید از اینکه دکمه‌ی شلوارتان بسته نمی شود و‌یا شکمتان بر روی شلوار آویزان می‌شود احساس خوبی ندارید و از خودتان بدتان می‌آید و اعتماد به نفستان را از دست می‌دهید . درست در وسط بدن ناحیه ای به نام شکم وجود دارد که همیشه اولین ناحیه ای است که در لباس پوشیدن به چشم می‌آید .و همیشه با این ناحیه برای اینکه تا این حد متورم است رفتار بدی دارد.در ناحیه‌ی شکم چربی‌ها زود ذخیره می‌شوند به خاطر ذخیره این بافت چربی است که شکم تان متورم می‌شود و از بین بردن این چربی‌ها کار ساده ای نیست زیرا به سختی از بین می‌روند و در بعضی افراد فقط این ناحیه شل می‌شود و حالت بدی به خود می‌گیرد و حال ما توصیه‌های را به شما می‌دهیم تا بدون اینکه از گن استفاده کنید شکم خود را کوچک کنید حتی برای همیشه زیرا استفاده از گن فقط برای مدت کوتاهی جوابگو خواهد بود. زیرا بسیاری از افراد هنگامی که لباس‌های چسبان می‌بپوشند بلافاصله به سوی گن می‌روند تا شکمشان کوچک تر شود.

توصیه‌های ما : اکثر افرادی که دارای شکم هستند دارای مشکلات گوارشی هستند . تخمیر نادرست غذای خورده شده ، نوشیدنی‌های گاز دار ، بلعیدن هوا به معده به همراه غذا ، همه‌ باعث چاقی می‌شوند و البته استرس ، و فعالیت‌های روزانه نیز در برجسته شدن شکم موثر هستند .

1. زمانی را به خوردن غذای با آرامش اختصاص دهید : هنگامی که سر کار هستید ، ایستاده و خیلی سریع‌یک ساندویچ را می‌خورید . این غذا خوردن نه حتی گرسنگی تان را برطرف نمی کند بلکه آثار منفی بسیاری بر روی معده شما می‌گذارد‌یکی از این اثرات ، ذخیره شدن چربی در ناحیه‌ی شکم است. پشت‌یک میز بنشینید و غذای خود را در آرامش بخورید ، و هر وعده‌ی غذایی باید 30 دقیقه به طول انجام‌یابد ، و هر لقمه‌ی غذای خود را چندین بار بجوید و تا کاملا نجویده اید ، لقمه‌ی دیگر را در دهان قرار ندهید .

2. میزان کالری غذایی را که مصرف می‌کنید را حتما بسنجید و بدانید روزانه بدنتان چقدر کالری دریافت می‌کند . و اگر این کالری دریافتی بیشتر از فعالیت روزانه باشد باعث چاق شدن شما می‌شود پس این نکته را به خاطر داشته باشید .

3. در طی روز از سبزیجات زیاد استفاده کنید زیرا سبزیجات باعث بهبود مزاج شما نیز می‌شود و به نوعی جلوی خوردن زیاد غذا را می‌گیرد.

4. گوشت نیز مصرف کنید : گوشت‌هایی مانند گوشت گاو ، ماهی ، مرغ باعث می‌شوند که انرژی و پروتئین بدنتان به بدنتان جذب شود ولی این جذب و ذخیره سازی در ناحیه‌ی شکم شما صورت نمی گیرد.

5. غذاهای آپ پز را به غذاهای سرخ کردنی ترجیح دهید و بیشتر از این نوع غذاها مصرف کنید زیرا هم هضم این غذاها راحت تر است و هم جذب شان با چربی انجام نمی شود .

6. نمک زیادی را به غذایی خود اضافه نکنید ، زیرا نمک زدن زیادی به غذا باعث حبس شدن آب در بدن بخصوص در ناحیه‌ی شکم می‌شود و بعد از گذشت مدتی شکم برجسته می‌شود.

7. مراقب دستگاه گوارش خود باشید تا به آسانی دچار آسیب نشود زیرا اگر دچار آسیب شود کل سیستم غذایی تان به هم خواهد ریخت. اگر مشکل خاصی دارید قبل از اینکه جدی تر شود به دکتر مراجعه کنید تا معالجه شوید و اگر هم مشکل‌یبوست دارید هر شب قبل از اینکه بخوابید چند آلوی را در آب خیس کرده و صبح ناشتا از این آلو بخورید تا مشکل‌یبوستتان به مرور حل شود زیرا‌یبوست‌یکی از دلایل بزرگ شدن شکم می‌باشد.

8. نفس عمیق بکشید تا ریه‌هاتان کلملا از هوا پر شود و برای این کار شکم خود را به داخل برده و بازدم شکم خود را رها سازید زیرا این ورزش باعث می‌شود تا عضله‌های شکم تان حرکت کرده و چربی‌های آن شروع به از بین رفتن کنند . به دنبال راه حلی برای از بین بردن چربی‌های شکم تان باشید اما چه راه حلی؟؟

ما چند پیش نهاد برایتان داریم :

تحرک داشته باشید تا چربی‌های که دور بدنتان و بخصوص شکم تان را گرفته از بین بروند: و این تحرک باید سه بار در هفته و هر دفعه به مدت سی دقیقه به طول بیانجامد . تحرکاتی مانند پیاده روی ، شنا ، دوچرخه سواری و .. ولی ساده ترین ورزش و راحت ترین آنها پیاده روی است و هر شخصی می‌تواند در روز به مدت سی دقیقه پیاده روی کند .
خوردن شیرینی جات را کاهش دهید : شیرینی مانند شکلات ،کیک سریعا جذب می‌شوند پس به این نکته‌ی دقت داشته باشید بخصوص شب‌ها و زمانی که به ساعت خوابیدن نزدیک هستید از خوردن شیرینی بپرهیزید زیرا فعالیتی ندارید و فقط این مواد جذب بدن می‌شوند. و به جای این مواد از غلات استفاده کنید که سرشار از ویتامین و پرتئین هستند.


دسته بندی شده در : تغذيه و تناسب اندام
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب