متولدین آذر، نماد: قوس

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ یکشنبه, 11 مرداد, 1388 / 2 نظر

متولدین این ماه به طور کلی افرادی حساس و دارای حس پیشگویی یا پیش حسی از آینده هستند. این افراد دارای توانائی‎های جسمی و روحی خوبی بوده و تحمل آنها در مقابل سختی‎ها و مشکلات زیاد است. این افراد اغلب استعداد کشف و شهود دارند و به پدیده ها و عواملی دسترسی پیدا می‎کنند که در شرایط عادی میسر نیست.

متولدین دهه اول این ماه اغلب شخصیت پیچیده ‎ای دارند و در برخورد با مسائل واکنش یکسان ندارند. اینان افرادی متفکر – مرموز – متغیر – علاقه مند به مشاغل فنی و سخت – اغلب دارای تخصص و تبحر در شغل خود – در امور خانوادگی و زناشویی، افرادی درون گرا و عزلت طلب – بعضاً افرادی خودخور – تودار – بی اعتماد به دیگران – رازنگه دار – از لحاظ جسمانی اغلب دارای خصوصیات ارثی – برخوردار از سلامت جسم و رشد طبیعی – از نظر اجتماعی و اقتصادی منفعت طلب – از لحاظ خانوادگی افرادی موفق و تا حدی خودبین – پایبند به موازین اجتماعی – موفق در امور اقتصادی – همکار و شریکی خوب – افرادی فعال – معاشرتی – کمی خسیس – گاه تندخو – عموماً در پی تلاش مادی و مالی – منطق گرا – مقاوم – در مقابل سختی‎ها دارای صبر و تحمل – در امور تحصیلی دارای استعداد خوب – اغلب افرادی خوش برخورد – خوش معاشرت – علاقه مند به کارهای فکری و معنوی – طالب حمایت از محرومین و مظلومین – اغلب علاقمند به فعالیت ‎های هنری و ادبی – طبیعت دوست و زیبا پسند – عموماً در زندگی راضی و خوشبخت – سخاوتمند – شجاع و قوی – اغلب اهل تدریس و تحصیل و تحقیق – بیشتر علاقمند به علوم فطری.
متولدین این دهه از نظر شغلی اغلب نویسنده – شاعر – استاد دانشگاه – واعظ – فیلسوف – صاحبان شرکتهای خصوصی و تولیدی – صاحبان مشاغل آزاد – مشاغل خدماتی و… می‎ باشند.

متولدین دهه دوم این ماه عموماً تابع شرایط زمانی و مکانی بوده و در مقابله با مسائل و مشکلات عکس‎ العملی متفاوت دارند – گاه چنان متغیر هستند که ممکن است هر روز تصمیماتی متفاوت از تصمیمات روز قبل بگیرند. این افراد در امور مالی و خانوادگی نسبتاً‌ موفق هستند. عموماً افرادی محتاط – محافظه کار – گاه دارای ایده ‎ها و افکار خوب – افرادی خانواده دوست – همکار، همسر، پدر و مادری خوب – عموماً تمیز و آراسته – بعضاً شلخته – کم حرف و سخن سنج هستند. این افراد حساس – درون‎گرا – گاه عصبی مزاج – دارای رفتاری افراطی در غم و شادی – از نظر خانوادگی مثبت و علاقه مند به خانواده – افرادی در تلاش و زخمتکش – در امور فنی و تکنیکی متبحر – همکار و شریکی خوب – اندکی خسیس و تنگ نظر – افرادی قانع و گریزان از تشریفات – دارای ظاهری آرام اما باطنی ناآرام – بعضاً دارای میل درونی برای اذیت و آزار دیگران – بیشتر حراف هستند تا اهل عمل – عموماً دهن بین – از نظر اقتصادی کم و بیش موفق – اغلب در دوستی ثابت قدم – بعضاً پرطاقت و پرحوصله – در امور خانوادگی اغلب خوش شانس و بعضاً گرفتار مشکلات – در امور شغلی ناپایدار – اغلب کارها را نیمه کاره رها می‎کنند و ممکن است بارها با شکست شغلی مواجه شوند. اما به خوبی از آن خواهند گذشت. اینان اغلب افرادی صمیمی و با محبت هستند.
مشاغل موافق با متولدین این دهه، مشاغل خدماتی – شراکتی – کارمندی – صنایع دستی – مهندسی – ابتکار و اختراع – معماری – صنعت دامداری و کشاورزی – فعالیت در امور سیاسی و… می‎باشد.

متولدین دهه سوم این ماه از نظر جسمی و روحی، افرادی قوی، دارای طول عمر – عمق نگر – دارای اراده‎ ای قوی – در امور فکری، فلسفی و اجتماعی، اغلب موفق – دارای طبعی خوش در برخورد و معاشرت – همسری خوب و با احساس و منطقی – در رسیدن به اهداف کوشا – همکار و شریکی خوب صادق و درستکار – در دوسی وفادار – دارای قدرت ابتکار – دارای روحیه مقاوم – دارای حس پیش‎ بینی و پیش‎گیری از خطر – اغلب شکاک – دارای روحیه تهاجمی – پرسشگر و تیزبین – به دلیل حساسیت و کنجکاوی، اغلب گرفتار مشکلات – بعضاً نا امید، نگران و ترسو – در امور اقتصادی نه چندان موفق – اغلب درون‎گرا و منزوی – افرادی محتاط، مطیع و سر به راه.
مشاغل متولدین این دهه اغلب، مشاغل پلیسی – قضایی – مدیریت – سیاستمدار – برنامه ‎نویس – کارگزار – ریاست – وکالت و… می‎باشد .

 


دسته بندی شده در : طالع بینی مصری
برچسب ها در :
پست مشابه :

نظرات

  • تینا

    سلام..خسته ناشید.خوشحالم که با این سایت آشنا شدمخیلی چیزای جالبی توی این سایت هستش و من هم دلم می خواد همشو بخونم..خسته نباشید

  • شيوا

    سايت جالبيه تازه امروز باهاش آشنا شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب