متولدین اردیبهشت، نماد: ثور

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ یکشنبه, 11 مرداد, 1388 / بدون نظر

متولدین این ماه اغلب دارای قدی متوسط، چهره ای مایل به چهارگوش، موهای پرپشت، چشمان سیاه و ابروان پر هستند. این افراد دارای احساساتی تند بوده و در مقابل عوامل بیرونی، واکنش تند و سریع نشان می‎دهند و به همان سرعت نیز آرام می‎گیرند. این افراد اغلب عصبی مزاج بوده دارای خلق متغیر هستند و به راحتی در کارها و تصمیمات خود، تغییر موضع می‎دهند. متولدین این ماه از لحاظ خانوادگی رفتاری گرم و محبت‎ آمیز دارند و به خوص نسبت به پدر و مادر احساس مسئولیت می‎کنند. این افراد در دوستی ثابت قدم بوده اما شراکت آنان در امور اقتصادی سودبخش نخواهد بود.
زنان متولد این ماه اغلب دستخوش دلهره و اضطرابی ناشناخته هستند و گاه عکس ‎العمل بیمارگونه از خود نشان می‎دهند. با این همه مادران خوبی برای فرزندانشان می‎ باشند. همچنان از نظر عاطفی، همسران خوبی خواهند بود. اینان ، اغلب افرادی منظم، کاردان، با سلیقه و شیک پوش هستند. این افراد اغلب دارای زمینه هنری در رشته ‎های شعر و ادبیات و موسیقی هستند.

متولدین دهه دوم این ماه، عموماً زندگی متعادلی خواهند داشت و اغلب در هر کاری موفق می‎باشند. اینان دارای قدی میانه تا بلند بوده، صورتی سبز و نسبتاً گرد و چشم و ابرویی تیره دارند. این افراد عموماً صمیمی – خوش برخورد – مقید به موازین اجتماعی – دارای موقعیت خانوادگی خوب و از افراط و تفریط پرهیز می‎کنند. متولدین دهه سوم این ماه، افرادی متعادل – میانه ‎رو – دارای زندگی نسبتاً موفق – علاقمند به سیر و سفر و علاقمند به زیبائی‎های طبیعت – تمایل به هنر از جمله موسیقی، نقاشی، ادبیات و غیره دارند. این افراد از نظر فیزیکی افرادی خوش چهره با قدی متوسط بوده و از زیبایی متعارفی برخوردار می‎باشند. اینان از لحاظ روانی اغلب متعادل، افرادی خوش برخورد – متواضع – اصلاح طلب – از نظر خانوادگی و اجتماعی عموماً موفق و همسرانی خوب و بعضاً ایده ‎آل خواهند بود .

 


دسته بندی شده در : طالع بینی مصری
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب