متولدین بهمن ، نماد: دلو

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ یکشنبه, 11 مرداد, 1388 / بدون نظر

متولدین دهه اول این ماه، عموماً تندرو – ستیزه گر و بعضاً عکس العملی ناشناخته دارند. جایی که می ‎بایستی عصبانی شوند، ساکت می‎ مانند و در وقت سکوت، ممکن است واکنش غیر عادی نشان دهند. این افراد در تربیت فرزندان کوشا – از نظر خودی بداخلاق، ولی از نظر دیگران خوش اخلاق جلوه می‎ کنند. اینان سخاوتمند – با گذشت – مذهبی – پای‎بند به احکام و مبانی اخلاقی خانواده – عموماً دارای ثبات شغلی و شخصیتی – بعضاً دارای مصونیت ذاتی نسبت به بیماریها – دارای طول عمر – در مقابله با خطرات نوعی انرژی و قدرت در خود احساس می‎کنند، اما با این حال تحمل آنها در مواجهه با مشکلات و در مواقع بحرانی محدود می‎ باشد. این افراد گاه دچار افسردگی و اضطراب می‎ شوند – در شرایط مناسب و هدایت درست، فضایل انسانی عالی در آنها تقویت و شکوفا می ‎شود- این افراد عموماً پرتلاش و زحمتکش هستند – اینان سرپرستان خوبی برای همسر و فرزندان خود می‎ باشند – اغلب علاقمند به طبیعت و سیر و سفر هستند – اینان طرفدار ثبات شغلی – علاقه مند به زندگی جمعی و پذیرش مسئولیت‎های سنگین می ‎باشند. این افراد عموماً از نوعی تعصب قومی و فامیلی برخوردار می‎ باشند. چنانچه شکست بزرگی بر آنها تحمیل شود، بدترین جنبه شخصیتی آنان ظاهر می‎شود – متولدین این دهه عموماً کنجکاو – تیزبین – تا حدی سهل انگار – اهل سرفه جویی و پس‎ انداز – آماده انجام هر کار – بعضاً چند شغلی – عموماً دارای روحیه ‎ای شاد و اميدوار – افرادی مردم ‎دار – کمتر دهن‎ بین و تلقین‎ پذیر – گاه تک رو و یکدنده – اغلب افرادي قابل اعتماد و امانت دار – بعضاً طرفدار دروغ مصلحت‎ آمیز – در عین اجتماعی بودن، گاه طالب تنهایی و انزوا طلب – عموماً درحل مشکلات خود و خانواده موفق .

مشاغل موافق متولدین این دهه عموماً مدیریت در امور شغلی و اداری – صنعت کشاورزی و دامداری – وکالت – مشاور امور مالی – نمایندگی –  و غیره می‎باشد .

متولدین دهه دوم این ماه عموماً زود رنج – احساساتی – در امور خانوادگی خوش اخلاق و دارای مدیریت خوب – گاه دمدمی مزاج و لجباز – عموماً کم حرف – اغلب بد گمان – در قضاوت عجول – افرادی وطن پرست و در مواقع جنگ، کارساز – بعضاً ظاهربین و تلقین ‎پذیر – نفع طلب – باهوش و زیرک – در خانواده دارای رفتاری شغلی و اقتصادی – فعال – در اغلب امور محتاط – در کار خرید و فروش موفق – در امور اجتماعی فعال، اما غیر ثابت – واکنش آنها در مقابله با مسائل و مشکلات کند، اما در وقت لزوم تند و افراطی – ذاتاً افرادی خوددار و تودار – از لحاظ عاطفی متغیر – بعضاً دارای افکار و ایده ‎های خوب، اما در اجرای آنها کمتر موفق .

مشاغل موافق برای این افراد، نظامی‎ گری – پلیسی – تجارت خارجی – امور سیاسی – امور مالی و دفتر – حسابداری و حسابرسی و…. می‎باشد.

متولدین دهه سوم این ماه از نظر روحی و جسمی مقاوم – دارای خصلت‏های وراثتی – در ظاهر آرام و صبور و با حوصله، در باطن نا آرام و متلاطم، خودخور و تودار – عموماً گوشه ‎گیر – محتاط و گریزان از نوآوری – مصلحت اندیش – در امور خانوادگی با حس مسئولیت و دارای رفتار منطقی – فردی عاطفی و متعصب – اهل معاشرت و دوستی، اما بیشتر در چارچوب خانوادگی و فامیلی – پرتلاش و پرانرژی اما زود خسته می‎ شوند – زود منفعل و زود آرام می‎ شوند – به دلیل داشتن طالع خوب، عموماً به اهداف و خواسته‎ های خود می‎رسند – اغلب در امور مالی و اقتصادی، استعداد خوبی از خود نشان می ‏دهند – دارای افکار و اندیشه های خوبی هستند، اما بیشتر در چارچوب تئوری می‎ مانند و کمتر به آنها عمل می‎ کنند – این افراد عموماً طالب نظم و انضباط بوده، اهل کار و فعالیت و امیدوار به آینده می ‎باشند – در امور خانوادگی نیز صبر و حوصله خوبی از خود نشان می‏ دهند – قدرت همسویی و تطبیق با هر شرایط را دارند – اغلب در جایی که منافع آنان ایجاب کند، افکار و عقیده خود را تغییر می‏ دهند – عموماً به پوشش ظاهری، خوراک و پاکیزگی محل زندگی خود اهمیت می‎ دهند – در جمع خانواده افرادی صمیمی و با محبت هستند – معمولاً در مسائل خانوادگی اهل شور و مشورت هستند – عموماً طالب ثبات شغلی بوده ولی گاه تغییر شغل می‎دهند – این افراد عموماً پایبند آداب و رسوم گذشته بود و از لحاظ اقتصادی موقعیتی متوسط دارند – اینان به مهمانی و تفریح علاقه مند بوده گاه حراف و دهن بین هستند – عموماً نوعی حس خودبینی و شهوت پرستی در آنها دیده می ‎شود – اغلب اهل معاشرت با هر قشری هستند – بعضاً ظاهری جذاب دارند – اینان اهل دروغ مصلحت ‎آمیز بوده و مشاور خوبی برای دوستان و نزدیکان می ‎باشند – این افراد به طبیعت و زیبائی‎های آن علاقه مند بوده اهل سیر و سفر هستند – از صفات خوب آنان شوخ طبعی و بذله‎ گویی است – این افراد عموماً مهربان – بخشنده – دارای قوه تشخیص خوب – خود متکی – واقع بین – بعضاً دارای رفتاری ایمانی و معرفتی – طرفدار محرومین و مظلومین هستند.

مشاغل مناسب برای اینان: امور سیاسی – روحانی – مربی‎گری – امور مالی و اقتصاد – امور نظامی و اطلاعاتی – کارمند دفتری – امورات مذهبی – کار در مراکز خیریه و…. می‎باشد

 


دسته بندی شده در : طالع بینی مصری
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب