متولدین خرداد، نماد: جوزا

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ یکشنبه, 11 مرداد, 1388 / بدون نظر

متولدین این ماه، به خصوص متولدین دهه اول این ماه، عموماً افرادی سخت کوش – با اراده – دارای پشتکار – در امور اقتصادی و خانوادگی کم و بیش موفق – اغلب دمدمی مزاج – بی ‎ثبات در تصمیم ‎گیری می‎ باشند. از لحاظ فیزیکی افرادی سالم، دارای استخوان‎ بندی محکم، چهره‎ ای خوب، دارای چشمانی روشن و پوستی نسبتاً تیره هستند. متولدین این دهه اغلب میانه ‎رو – در افکار و ایده های شخصی خود متعصب – خوش شانس – خوش برخورد – در زندگی زناشویی موفق – تا حدی منزوی – با عمری متوسط و عاقبت به خیر، خواهند بود. ازدواج یا شراکت این افراد با متولدین فروردین ماه توصیه می‎شود. این افراد از لحاظ اقتصادی فعال، دارای مشاغل متحرک، سیر و سفر ، از لحاظ زندگی و مسکن غیر ثابت و اغلب مهاجر می ‎باشند. اینان افرادی تندخو – تندرو – سخت‎ گیر – علاقه مند به طبیعت وزیبایی – احساساتی و متغیر – و اغلب در رشته ‎های مختلف هنری فعالیت دارند. اینان اغلب افرادی ولخرج – از نظر خانوادگی عاطفی و احساساتی بوده و بعضاً طالب تعدد زوج می‎ باشند.

متولدین دهه دوم این ماه طالع سعد دارند و در سرنوشت آنها مال و ثروت دیده می‎شود. صنعت دامداری و مواد غذایی موافق طبع آنها بوده و اینان اغلب طالب زندگی در طبیعت و روستاها هستند. این افراد از لحاظ خانوادگی مسئولیت‎ پذیر بوده و به اداب و رسوم پایبند می‎ باشند. اینان افرادی شهرت طلب و شهوت پرست بوده و در اجرای نیات و خواسته‎ های خود، کم و بیش موفق می باشند. این افراد به علت سنت گرایی و کهنه پرستی، گاه با شکست مواجه می‎ شوند. زیرا با هر پدیده نویی مخالف می‎باشند. با این وجود اغلب این افراد عاقبت به خیر بوده و در زندگی با شانس و موقعیت‎ها خوبی مواجه می‎شوند. اینان عموماً افرادی عاطفی و خانواده دوست و رفیق باز بوده به طبیعت، کوه و دشت، سبزیهای خوراکی، و رنگ سبز علاقمند می‎باشند. این افراد بیشتر به شغل‎های پر دردسر روی می‎ آورند. آنان از لحاظ جسمی و روحی و همین طور موقعیت اجتماعی و اقتصادی، وضعی متوسط دارند. اگر چه بعضاً شانس و موقعیت‎های خوبی به دست می‎ آورند. آنها در برخورد با افراد میانه ‎رو و تا حدی جدی می‎ باشند و از مدیریت نسبتاً خوبی در خانواده برخوردار هستند. عموماً مرگ و میر فامیل، تأثیر عمیقی بر روحیه آنان می‎گذارد .

متولدین دهه سوم این ماه، افرادی خوشرو – حراف – دارای طبعی بلند – بزرگ منش – عصبی مزاج – تندخو – افراطی – علاقمند به کشاورزی و دامداری و صنعت ، وابسته به امور عمرانی و ساختمانی – معماری – مهندسی – جاده ‎سازی و سدسازی – پیمانکار و شاغل در امور بازرگانی – دیپلمات و زرگر و صراف و آهنگر و… اغلب در شغل خود متخصص و کارآمد می‎ باشند. این افراد عموماً در زندگی خانوادگی و زناشویی موفق، دارای همسر و فرزندانی خوب – از نظر مالی و اقتصادی اغلب دارای شرایطی متوسط – در رفع مشکلات توانا – در رسیدن به خواسته ‎ها با تلاش فردی موفق – عموماً دارای مشاغل آزاد و سیار – بعضاً گرفتار یک بیماری مزمن و پایا – علاقمند به سفرهای اقتصادی و سیاحتی – باهوش – زرنگ و زیرک – مردمدار – در معاشرت با افراد، دمدمی مزاج – در عین حال افرادی صمیمی و صادق و رک گو هستند. زنان متولد این ماه اغلب عصبی و تندخو – گاه منطقی و گاهی عاطفی و احساساتی – گاه اجتماعی و گاه نجوش و منزوی – زمانی عاشق طبیعت و زیبایی و زمانی دیگر بی‎ توجه به آن – بعضاً در زندگی زناشویی و خانوادگی ناموفق – دارای افکار و آرزو های دست نیافتنی – در عین حال اغلب در اداره زندگی خود موفق می ‎باشند.

 


دسته بندی شده در : طالع بینی مصری
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب