نتايج عمل‌هاي جراحي زيبايي بيني در ايران موفقيت آميزتر از ساير كشورها است

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ پنج شنبه, 29 مرداد, 1388 / بدون نظر

فوق تخصص جراحي پلاستيك و زيبايي گفت: متخصصان ايران در بين عمل‌هاي مختلف جراحي پلاستيك و زيبايي عمل جراحي زيبايي بيني را در مقايسه با ساير كشورها بهتر انجام مي‌دهند.
دكتر “فرهاد حافظي” روز شنبه در حاشيه برپايي همايش جراحي پلاستيك بيني و صورت در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار گروه علمي ايرنا افزود:
ساير عمل‌هاي جراحي زيبايي در ايران به خوبي عمل جراحي بيني انجام نمي‌شود.
به گزارش ایرنا، وي گفت: سالانه بيماراني از ساير كشورها كه بيشتر آنها را ايرانيان مقيم خارج از كشور تشكيل مي‌دهند با توجه به نتايج رضايت بخش عمل‌هاي جراحي بيني كه در ايران انجام مي‌گيرد و در عين حال مورد تاييد پزشكان خارجي نيز هست براي انجام اين عمل به ايران مراجعه مي‌كنند.
وي گفت: يكي از دلايلي كه باعث شده است متخصصان جراحي زيبايي بيني اين عمل را به خوبي انجام دهند افزايش تجربه آنها و فراوان شدن عمل‌هاي زيبايي بيني در ايران است.
دانشيار دانشگاه علوم پزشكي ايران گفت: با توجه به اينكه در منطقه خاورميانه اكثر افراد از بيني‌هاي پهني برخوردار هستند تمايل به انجام عمل زيبايي بيني و كوچكتر شدن آن زياد است كه همين امر در افزايش شمار متقاضيان عمل زيبايي بيني دراين مناطق موثر بوده است.
وي يادآور شد: تبحر جراح و انتخاب مناسب بيمار به نحوي كه بيمار واقعا نياز به عمل جراحي زيبايي داشته باشد از جمله مواردي هستند كه در موفق بودن عمل زيبايي بيني موثر است.
دكتر حافظي با بيان اينكه عمل جراحي بيني همانند هر عمل جراحي ديگري ممكن است عوارضي به دنبال داشته باشد يادآور شد: بيمار متقاضي انجام عمل زيبايي بيني براي به وجود نيامدن چنين عوارضي بايستي در انتخاب جراح دقت نظر بيشتري داشته باشد.
وي با اشاره به اينكه عوارض جراحي بيني به طور كلي شامل عوارض تنفسي و عوارض ظاهري است تصريح كرد: اشكالات تنفسي، زياد كوچك شدن بيني، حاصل نشدن وضعيت ظاهري مورد انتظار و عدم هماهنگي با ساير اجزاي صورت از جمله عوارضي است كه جراحي بيني ممكن است به دنبال داشته باشد.
دكتر حافظي تصريح كرد: تكنيك‌هاي جديد جراحي پلاستيك و روش‌هاي نوين تناسب در شكل ظاهري بيني به جاي زياد كوچك كردن بيني در همايش جراحي پلاستيك بيني و صورت توسط متخصصان ارايه مي‌شود.
همايش سه روزه جراحي پلاستيك بيني و صورت با هدف ارايه جديدترين تكنيك‌هاي جراحي پلاستيك صورت ،تبادل نشر و ارتقاي علمي و تكنيكي متخصصان اين رشته برگزار شده است.
اين همايش با همت انجمن جراحان گوش،حلق و بيني و سرو گردن ايران و با همكاري دانشگاههاي علوم پزشكي و بيمارستان ميلاد ‪ ۲۵‬فروردين ماه گشايش يافت و تا ‪ ۲۷‬فرورين ماه به كار خود ادامه مي‌دهد.


دسته بندی شده در : دسته متفرقه
برچسب ها در : ,
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب