گروه خونی و شخصیت

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ دوشنبه, 19 مرداد, 1388 / بدون نظر

در پی اعلام نظردانشمندان زیست شناسی که خصلت ، منش ، رفتار ، توان ، کارائی ، خلاقیت و خلق و خوی هر فرد بستگی به گروه خونی وی دارد.
درکشورهای صنعتی غرب به ویژه ژاپن هنگام استخدام و انتصاب توجه به گروه خونی فرد در اولویت است. توجه به گروه خونی در مورد ازدواج هم اینک بیش از هر زمان دیگر شده است و برای جلوگیری از طلاق و ناسازگاری ، دختر وپسرنه تنها لازم است از بیماری های ارثی دو خانواده آگاه شوند ودخت ، رفتار خانواده مادر پسرراباهمسرانشان مورد مطالعه قرار دهد بلکه از گروه خونی یکدیگر با خبر شوند. توشینا کانومی (toshinakanomi) پژوهشگر ژاپنی در رساله ای که شش میلیون نسخه آن توسط افراد و شرکتها خریداری شده و همزمان ، توسط الکساندر بشر ( Besher ) به انگلیسی ترجمه گردیده و به صورت یک دستورالعمل و راهنما درآمده است خصلت های گروه های خونی را به این شرح مشخص ساخته است.

گروه خونی A:
افرادی آرام ، منظم ، مطیع قانون و قاعده و بدون اعمال خشونت هستند ، اما انعطاف ناپذیر، تودار ، خودخواه و مشکل پسندند. این افراد در کارهای حسابداری و هر گونه امور اقتصادی ، مالی ، کامپیوتر و مهندسی شایستگی بیشتری دارند.
گروه خونی B :
افرادی انعطاف پذیر، مستقل ، عاطفی ، صریح اللهجه ، حساس و در عین حال با پشتکار هستند ، ولی ناشکیبا،غیر قابل پیش بینی و در کارهاییکه مورد علاقه اشان نیست تنبل هستند و دهانشان چفت و بست ندارد و نمی شود اسرار و کارهای محرمانه را با آنها در میان گذارد. این افراد شایسته روزنامه نگاری ، نویسندگی، هنر و کارهای فکری هستند.
گروه خونی AB :
افرادی منطقی ، حسابگر ، امین و روراست ، سازمان دهنده ، مطیع و در عین حال نیرومند هستند . این افراد به آسانی کسی را نمی بخشند ، گاهی خشمگین می شوند ، اغماض را دوست ندارند ، محافظه کار هستند و نمی شود آنها را به آسانی شناخت و دستشان را خواند . اینان برای مدیریت ، قضاوت ، نمایندگی ، کارگری و کارفرمایی (هر دو ) مناسبترند.
گروه خونی O :
افرادی سالمتر ، دارای هدف مشخص آینده نگر و اندیشمند هستند ولی در عین حال بیش از دیگران حسود و مقام طلب هستند و پر حرفی می کنند. افراد این گروه سیاست مداران ، وزیران و همچنین ورزشکاران خوبی می توانند بشوند.
گروه خونی یک فرد نشان دهنده نوع آنتی ژن یا نوع ماده ای است که در سطح گلبول قرمز آن فرد وجود دارد.افراد دارای آنتی ژن A از گروه خونی A و مردمان دارای آنتی ژنB از گروه خونی B و افراد دارای هر دو نوع آنتی ژن از گروه خونی AB هستند و کسانی که دارای آنتی ژن A و B نیستند از گروه خونی O هستند.


دسته بندی شده در : تستهاي روانشناسي
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب