ارتكاب به 3 فقره جنايت

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 17 شهریور, 1388 / بدون نظر

جواني كه متهم است مرتكب 3 فقره قتل شده است، روز گذشته آخرين دفاعيات خود را در دادسراي جنايي ارائه كرد تا پرونده وي براي محاكمه به دادگاه كيفري ارسال شود.

به گزارش جام‌جم، روز گذشته جوان 28 ساله‌اي به نام رسول كه متهم به قتل 3 نفر است، براي آخرين دفاعيات خود مقابل بازپرس شعبه دوم دادسراي جنايي قرار گرفت.

به فاصله كمي از اين متهم، همسر وي كه او نيز دستبند به دست دارد سكوت مي‌كند و جرات تاييد حرف‌هاي شوهرش را ندارد.

حسين اصغرزاده پس از آخرين دفاعيات متهم و همسرش در دادسراي جنايي، مي‌گويد: ساعت 24 روز 24 تيرماه سال گذشته و به دنبال تماس مسوولان اورژانس بيمارستان شريعت رضوي در ارتباط با اين‌كه مرد 35 ساله‌اي كه با چاقو مجروح شده، پس از انتقال به بيمارستان بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است، موضوع اين تماس براي بررسي و تحقيق در دستور كار ماموران كلانتري 119 مهرآباد قرار گرفت.

تحقيقات جنايي

بازپرس ويژه قتل تهران افزود: با تشكيل پرونده‌اي در ارتباط با اين جنايت، مشخص شد مقتول به هويت محمد در پايان شب، وقتي از منزل مادر همسرش خارج شده، از سوي يك مهاجم ناشناس با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفته و فرد مهاجم بسرعت از محل دور و به اتفاق همدست خود كه با يك دستگاه موتورسيكلت انتظار او را مي‌كشيده، متواري شده است. بازپرس ويژه قتل تهران افزود: با ارجاع پرونده به شعبه 10 پليس آگاهي تهران، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران قرار گرفت و مشخص شد عامل جنايت جواني به نام رسول است.

دستگيري عامل جنايت

با به دست آمدن اطلاعات لازم در مرحله بعدي محل رفت‌و‌آمد اين متهم به صورت نامحسوس تحت كنترل قرار گرفت و سرانجام وي روز 26 مهرماه در حالي كه قصد ورود به منزل يكي از بستگان خود را داشت، در اقدامي ضربتي دستگير شد.

اصغرزاده افزود: متهم در تحقيقات مقدماتي اعتراف كرد از چندي پيش كينه مقتول را به دل گرفته و درصدد انتقام از وي بوده، زيرا تصور مي‌كرده مقتول براي همسرش ايجاد مزاحمت مي‌كرده است؛ موضوعي كه به اثبات نرسيد.

اصغرزاده اضافه كرد: پس از اين اعترافات و بازسازي صحنه جنايت، دستور دستگيري همسر وي نيز صادر شد و هنگامي كه تحقيق از اين دو متهم ادامه داشت، جوان متهم به قتل اعتراف كرد؛ 16 سال پيش و پس از ازدواج، وقتي متوجه شده پسرعمه همسرش پيش از ازدواج وي با همسرش در ارتباط بوده، او را در منزل مسكوني‌اش در گيشا به قتل رسانده و سپس متواري شده است.

به دنبال اعتراف دوم متهم به قتل، موضوع از طريق كلانتري گيشا استعلام شد كه با بررسي سوابق و پرونده‌هاي موجود، اظهارات متهم به تاييد رسيد.

قتل سوم

بازپرس جنايي افزود: پس از اعتراف متهم به قتل دوم و تاييد موضوع از سوي همسرش، اين بخش از پرونده يعني قتلي كه 16 سال پيش صورت گرفته بود و پرونده آن در شعبه 1155 مفتوح بود، به اين شعبه ارسال شد.

بازپرس ويژه قتل تهران تصريح كرد: پس از اعتراف متهم به 2 فقره قتل، وي بار ديگر اعتراف كرد، چندي پيش در پي مشاجره با مردي در خيابان، در ساعات پاياني شب او را مورد ضرب و جرح قرار داده و سپس وقتي فرد عابر نقش زمين شده با خودرو از روي او عبور كرده و مرگ او را رقم زده است.

به دنبال اين اعترافات، موضوع در دستور كار ماموران قرار گرفته و هنوز اين اظهارات به تاييد نرسيده است.

اصغرزاده اضافه كرد: پس از جمع‌بندي پرونده، يكي از برادران متهم نيز به اتهام معاونت در قتل دستگير شده است كه تحقيق از وي ادامه دارد.

اصغرزاده تاكيد كرد: با اخذ آخرين دفاعيات متهمان و تكميل تحقيقات، پرونده بزودي براي محاكمه به دادگاه كيفري استان تهران ارسال خواهد شد تا در اين خصوص تصميم‌گيري شود.


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب