امگا 3(500 ميلی گرمی) مناسب برای اطفال

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ چهارشنبه, 11 شهریور, 1388 / بدون نظر

حدود 60 درصد از وزن مغز را چربيها تشکيل داده اند. DHA که يکی از اسيد های چرب ضروری در روغن ماهی است فراوانترين چربی موجود در مغز می باشد.عوارضی که در اثر کمبود منابع امگا 3 در دوران کودکی ایجاد می شود.بسيار خطرناک تر از سنين بزرگسالی است.با کمبود این منابع در رژيم غذايی کودکان نه تنها مغز نمی تواند بطور مطلوب فعاليت کند بلکه رشد سلولهای مغزی نيز دچار اختلال خواهد شد.این در حالی است که کمبود امگا 3 در سنين بالاتر تنها موجب کاهش کارايی مغز شده و رشد آنرا تحت تاثير قرار نميدهد.

مهمترين اختلالاتی که با کمبود امگا 3 در رژيم غذايی کودکان مرتبط است عبارتند از:عدم تمرکز, نا آرامی و بيش فعالی در کودکان, مشکلات رفتاری و نوسانات روحی, اختلال در يادگيری و عملکرد ادراکی, کاهش حافظه ,افسردگی, اضطراب و مشکلات خواب.

محصول امگا 3 شرکتMaple Life تهيه شده از ماهيهای آبهای سرد آلاسکا می تواند بشکل موثری ميزان امگا 3 مورد نياز کودکان را تامين نمايد.همچنين از نظر دارا بودن فلزات سمی مانند جيوه با استاندارد های جهانی برابری می کند.

ميزان و نحوه مصرف:کودکان بالای 3 سال روزانه 1 تا 3 کپسول همراه با غذا و يا مطابق دستور پزشک ميل شود.

احتياطات مصرف:بيمارانيکه از دارو های رقيق کننده خون و يا پيشگيری کننده از ایجاد لخته خون استفاده می کنند و خانمهای باردار و شير ده قبل از مصرف این فر آورده با پزشک خود مشورت نمايند


دسته بندی شده در : دسته متفرقه
برچسب ها در : ,
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب