این واقعه اخیراً درشمال تگزاس اتفاق افتاده است!

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ یکشنبه, 15 شهریور, 1388 / بدون نظر

چندی پیش زنی که برای قایقرانی در یکی از دریاچه‌های محلی ایالت تگزاس به گردش رفته بود، دچار مسمومیت شدید شده و به بیمارستانی در همان حوالی منتقل می‌گردد. لیکن متأسفانه به رغم تلاش شبانه‌روزی پزشکان، دو روز بعد او درگذشت.

نکته‌ی هشداردهنده این است که کالبدشکافی نشان داد: زن بخت‌برگشته در اثر بیماری عفونی لپتوسپیروز مرده است؛ آن هم در اثر خوردن محتوای نوشابه‌ای که در یخچال نگهداری کرده بود! نتیجه تحقیقات نشان داد که او قوطی نوشابه را بدون لیوان استفاده کرده است. آزمایشات نشان داد که قوطی‌ها آلوده به ادرارخشک شده موش صحرایی بوده است و به دلیل همین موضوع، دچار این بیماری عفونی شده است.

گفتنی آنکه ادرار موش محتوی مواد سمی و کشنده است. خیلی توصیه می‌شود که قسمت بالای قوطی‌های نوشابه را قبل از مصرف دقیق بشوئید. قوطی‌ها در انبار کالا نگهداری می‌شوند و بدون اینکه تمیز شوند، مستقیم به مغازه‌ها فرستاده می‌شوند.

یک مطالعه در NYCU نشان داد که درب‌های قوطی‌های نوشابه آلوده‌تر از توالت‌های عمومی است و آلوده به میکروب‌ها و باکتری‌های بسیار خطرناکی می‌تواند باشد. بنابراین قبل از اینکه آنها را با دهان‌تان بخورید با آب خوب بشویید تا این اتفاق مهلک برای شما و هیچ یک از دوستان و نزدیکان‌تان رخ ندهد


دسته بندی شده در : متفرقه
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب