بایدها و نبایدهای طراحی فضا

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 10 شهریور, 1388 / بدون نظر

بایدها:
– از مجلات مناسب برای ایجاد ذهنیت جدید استفاده کنید.
– تصویر مبلمان، اتاق ها، رنگ ها و طرح پارچه ها را بر اساس سلیقه خود جمع آوری کنید، شاید روزی به عنوان مبنای تصمیم گیری به درد شما بخورد.

– با استفاده از والان پرده ها و قلاب دوزی بر روی مبل ها، طرحی جدید ایجاد کنید تا مجموعه رنگ ها در اتاق شما غنی تر شود.
– سعی کنید ارتفاع مبلمان یکنواخت نباشد تا کیفیت جدیدی ایجاد شود. البته هماهنگی بین آنها را فراموش نکنید.
– در اتاق از درجات نورپردازی متفاوت استفاده برید. ترکیبی از بالاتاب ها، لامپ های رومیزی و سقف آویزهای معمولی، فضا و گرمی مطبوعی ایجاد می کند. پوشش آباژورها را متناسب با مد انتخاب کنید. کارشناس ما معتقد است که پوشش آباژورها، بخش مهمی از طراحی تلقی می شوند، بنابراین برای این مورد باید شجاعانه عمل کرد.
– براساس توان مالی خود، پرده ها را تغییر دهید، صرف نظر از منافع انتخاب طرح، پارچه و رنگ مناسب، باید پرده متناسب با اندازه پنجره باشد.

نبایدها:
– به کاربردن صندلی تکی، مهمانی ها را رسمی تر جلوه می دهد و ممکن است خوشایند حضار نباشد. مبل های چند نفره و کاناپه به شرط وجود فضای کافی، محیطی صمیمانه تر ایجاد می کند.
– اثاثیه و مبلمان قدیمی از قبیل کوسن های فرسوده یا فرش های کهنه به کارنبرید. در صورت علاقه به این اشیاء با ترمیم و بازسازی مناسب، آنها را به کار گیرید. در غیر این صورت، بهتر است از شر آنها خلاص شوید.
– نظر دیگران اهمیت ندارد. شما باید در این اتاق احساس خوشحالی و رضایت کنید.
– از به کارگیری رنگ ها و طرح ها نهراسید. در این مورد ذوق و تجربه خود را به کار گیرید، همیشه می توان کار را از نو شروع کرد.


برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب