بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ چهارشنبه, 18 شهریور, 1388 / بدون نظر

.:: آخرین ساخته بهرام بیضایی “وقتی همه خوابیم” بهترین فیلم تماشاگران ::.

جایزه بهترین فیلم تماشاگران بخش بین‌الملل فیلم فجر “وقتی همه خوابیم” به كارگردانی بهرام بیضایی تعلق گرفت. آخرین جایزه بخش بین‌الملل جشنواره بیست و هفتمین فیلم فجر كه به تعبیر دست ‌اندركاران جشنواره بزرگترین جایزه جشنواره بود با انتخاب مردم به بهرام بیضایی كارگردان صاحب ‌نام كشورمان برای كارگردانی فیلم “وقتی همه خوابیم” رسید.

كارگردان صاحب‌نام كشورمان بعد از دریافت جایزه مردمی كه آن را از دستان محمدرضا جعفری‌جلوه، مجید شاه‌حسینی و محمدمهدی عسگرپور دریافت كرد گفت:‌ تشكر می‌كنم از تمام كسانی كه برای ساختن این فیلم و برای راه‌اندازی آن زحمت كشیدند و همچنین تشكر می‌كنم از تمام كسانی كه برای رسیدن به روی سن پاهای آنها را لگد كردم.

كارگردان فیلم “وقتی همه خوابیم” فیلم برگزیده بخش بین‌الملل تماشاگران جشنواره فجر ادامه داد : امیدوارم از این پس همه شب‌های خوشی را داشته باشیم و از همه بازیگران و كاركنان فنی و پشت‌ دوربین و همه كسانی كه برای این فیلم زحمت كشیدند تشكر می‌كنم و همچنین از همه تماشاگران سپاسگزارم چرا كه این فیلم متعلق به تماشاگران است.
بهرام بیضایی در خاتمه اظهار داشت : ‌امیدوارم شایستگی جایزه‌‌ای را كه مردم به من دادند داشته باشم و امیدوارم در آینده فیلم بهتری بسازم.

.:: سیمرغ بهترین فیلم تماشاگران بین‌الملل برای “وقتی همه خوابیم” ::.

فیلم سینمایی وقتی همه خوابیم آخرین ساخته بهرام بیضایی سیمرغ بلورین بهترین فیلم تماشاگران بخش بین‌الملل جشنواره فجر را به خود اختصاص داد. به گزارش “پایگاه خبری فیلم کوتاه” به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، این فیلم از میان 10 نامزد این بخش، انتخاب شد.

بهرام بیضایی هنگام دریافت سیمرغ بلورین گفت: از کسانی که این جایزه را به من دادند، تشکر می‌کنم. این جایزه مرا به کار خود امیدوار کرد و با توجه به این مساله، سعی می‌کنم در آینده فیلم‌های بهتری بسازم. وقتی همه خوابیم با موضوع پشت صحنه سینمای ایران در بخش بین‌الملل بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به روی پرده رفت.


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب