جدال با گرگ براي نجات فرزند

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ پنج شنبه, 19 شهریور, 1388 / بدون نظر

ساكنان يك خانه روستايي در «آق‌كندي» از توابع ميانه وقتي از يك مهماني به منزل خود بازگشتند، درساعت 23  پنجشنبه يك لحظه با مشاهده گرگي در حياط خانه ، مضطرب و وحشت‌زده در جستجوي راه نجاتي بودند كه در اين هنگام گرگ گرسنه به سوي دختر 3 ساله خانواده هجوم برد و او را به دهان گرفت و هنگامي كه قصد پريدن از روي ديوار را داشت، مادر اين كودك به سوي گرگ گرسنه حمله‌ور شد و پس از گلاويز شدن با اين حيوان، موفق به نجات فرزندش شد.

به دنبال اين ماجرا ، گرگ گرسنه در حالي كه فرصت كوتاهي پيدا كرده بود تا گلوي خود را از دستان زن شجاع روستايي بيرون آورد، بسرعت از محل متواري شد.

با حضور همسايه‌ها در محل ، كودك 3 ساله كه از ناحيه كتف و ستون فقرات مجروح شده بود ، به بيمارستان منتقل و به صورت سرپايي مداوا شد. حال مادر و كودك رضايت‌بخش اعلام شده است.

و اما در خبر خارجي ديگري كه:

سگی که حاظر شد جانش را برای صاحبش فدا کند

مجله SUN نوشت سگ توبی ( Toby ) نام دارد. یک شب دزدی وارد خانه صاحب او می شود و توبی ‍واق واق کنان به دنبال دزد میرود و دزد با چاقو به سینه ، پا و ريه او ضربه ميزند و او را زخمي مي كند. وقتي صاحب توبي كه صداي واق واق او را مي شنود از طبقه بالا به طبقه پايين مي آيد و مي بيند بر روي ديوار و فرش خون وجود دارد و توبي در حالي كه زخمي است به دنبال دزد مي دود و دزد از روي حصار فرار مي كند. توبي به زمين مي افتد و صاحب او توبي را به بيمارستان حيوانات مي برد تا او را عمل كنند. خوشبختانه اين سگ باوفا در سلامت كامل به سر ميبرد و دزد بعد از فرار در در محله اي سعي مي كند كه ماشيني را سرقت كند و دستگير مي شود. دزد به 3 سال زندان محكوم مي شود. قابل ذكر در مراسمي از توبي قدرداني شد.


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب