خفاش شب دوباره جان مي‌گيرد

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ چهارشنبه, 18 شهریور, 1388 / بدون نظر

باني فيلم: زندگي غلامرضا خوشرو معروف به خفاش شب در قالب مستندي تلويزيوني به نام <پله‌پله تا ملاقات شيطان> در شبكه دو سيما ساخته مي‌شود.

<پله‌ پله تا ملاقات شيطان> تله‌فيلمي است به تهيه‌كنندگي و كارگرداني مجتبي راعي كه به بررسي زندگي اين قاتل زنجيره‌اي مي‌پردازد.خفاش شب قاتلي بود كه پرونده او در 10 سال گذشته يكي از جنجالي‌ترين پرونده‌هاي جنايي دستگاه قضايي بود.

غلامرضا خوشرو متولد يكي از شهرستان‌هاي استان خراسان بود كه در پوشش راننده مسافربر اقدام به ربودن و قتل تعداد زيادي از زنان تهراني كرد و كشف پرونده او به شدت افكار عمومي را تحت تأثير قرار داد. مجتبي راعي در حال حاضر در قالب يك مستند داستاني زواياي پنهان زندگي اين فرد و زمينه‌هاي اجتماعي و فرهنگي شكل‌گيري يك قاتل زنجيره‌اي را مورد بررسي قرار مي‌دهد.

مجتبي راعي درباره اين تله‌فيلم گفت: جمع‌آوري مدارك، بازجويي‌ها، دادگاه و بريده جرايد و همچنين مصاحبه با خانواده قربانيان از اقدامات اوليه‌اي بود كه در مراحل پاياني قرار دارد و بعد در مراحل ديگر توليد، مصاحبه با جرم‌شناس‌ها، روان‌شناس‌ها و جامعه‌شناسان هم مدنظرمان است و هدف اصلي ما بررسي زمينه‌هاي شكل‌گيري جرم و جنايت در يك فرد و تذكر اين نكته است كه علاوه بر خانواده، جامعه هم نقش مهمي در ساخته شدن زمينه‌هاي جرم و جنايت دار


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب