درخواست برای توقف حکم يک نوجوان متهم به قتل

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 17 شهریور, 1388 / بدون نظر

ين پسر که محمدرضا حدادي نام دارد در 15سالگي به اتهام قتل دستگير و به قصاص محکوم شد.

پسري که ادعا مي کند براي دريافت پول از ساير متهمان انجام يک قتل را گردن گرفته است، روز چهارشنبه در زندان عادل آباد شيراز پاي چوبه دارمي رود.
اين پسر که محمدرضا حدادي نام دارد در 15سالگي به اتهام قتل دستگير و به قصاص محکوم شد.
اين پرونده از روز 30 مردادماه سال 82 در پي ناپديد شدن مردي به نام محمدباقر به جريان افتاد و در جريان تحقيقات مشخص شد چهار جوان با کرايه کردن خودرو محمدباقر او را به منطقه يي خلوت کشانده و به قتل رسانده اند.
پس از دستگيري متهمان محمدرضا که آن زمان 15ساله بود،اقرار کرد با استفاده از تسمه محمدباقر را کشته است.
متهم در دادگاه نيز جرمش را پذيرفت و گفت با انگيزه سرقت اين کار را انجام داده است.
چندي بعد وقتي مادر محمدرضا به ملاقات فرزندش رفت، پسر نوجوان از او پرسيد آيا پول به وي پرداخت شده است يا خير. اين متهم وقتي جواب منفي مادرش را شنيد طي نامه يي به قاضي پرونده اعلام کرد اتهام قتل را قبول ندارد.
او توضيح داد همدستانش به وي وعده پول دادند و او به خاطر اينکه مشکلات مالي خانواده اش را حل کند اين جرم را گردن گرفته اما اکنون فهميده فريب خورده است.
به رغم اين ادعا حکم قصاص محمدرضا در ديوان عالي کشور تاييد و به پدر وي اعلام شد. اين جوان قرار است روز چهارشنبه به دار آويخته شود.
محمد مصطفايي وکيل محمدرضا با اعلام اينکه تاريخ اجراي حکم هنوز به او ابلاغ نشده است از رئيس قوه قضائيه درخواست کرد دستور دهد زمان تعيين شده به تعويق بيفتد تا محمدرضا فرصت دوباره يي براي نجات از چوبه دار به دست بياورد.


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب