دفاع ضرغامي از سريال يوزارسيف

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ چهارشنبه, 18 شهریور, 1388 / بدون نظر

رئيس سازمان صداوسيما با بيان اينكه سريال يوسف پيامبر نقطه عطف مجموعه هاي نمايش قرآني در رسانه ملي است، گفت: مديريت هزينه يكي از نقاط قوت پروژه حضرت يوسف(ع) بوده است.
به گزارش شبكه خبر، رئيس سازمان صدا و سيما در حاشيه جلسه با اعضاي ستاد برگزاري بزرگداشت استاد شهيد مطهري در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: رويكرد رسانه ملي استفاده از همه ظرفيت ها و ساختارهاي موجود براي تعميق معارف و آموزه هاي ديني ميان مخاطبان است و بدون ترديد سنجيده ترين و پرهزينه ترين اين ساختارها، مجموعه هاي تلويزيوني است.

ضرغامي افزود: ضرورت تحقيقات گسترده، نگارش هنرمندانه متن، ساماندهي و هماهنگي صدها عامل مرتبط و تأثيرگذار در كيفيت نهايي پروژه به ويژه حساسيت هاي ديني و قرآني و احتمال برداشت هاي متفاوت كه ناشي از ديدگاه هاي متنوع مخاطبان و حتي اختلاف نظر مورخان و مفسران قرآن مي شود توليد سريال هاي قرآني را با مشكلات خاص خود مواجه مي كند.

ضرغامي تصريح كرد: خوشبختانه مجموعه تلويزيوني يوسف پيامبر(ع) به خوبي توانسته است با وفاداري به متن قرآن و تاريخ انبياء رابطه جذاب و باورپذيري با مخاطبان برقرار كند در واقع اوج تجربيات و بلوغ هنري كارگردان متعهد اين مجموعه باعث شد تا اين سريال نقطه عطفي در مجموعه هاي نمايشي ديني و قرآني محسوب شود.

رئيس رسانه ملي افزود: صرفاً تأمين اعتبار زياد نمي تواند به توليد چنين مجموعه هايي منجر شود؛ بلكه به اعتقاد من بودجه در مرحله دوم اهميت قرار دارد؛ با اين حال مديريت هزينه در اين پروژه شايسته و مطلوب ارزيابي شده و از نقاط قوت آن به شمار مي رود.


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب