دوربين مخفی راز سرقت خانگی را فاش کرد

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 17 شهریور, 1388 / بدون نظر

يک پرستار خانگي که اقدام به سرقت ميليوني کرده بود با دوربين مداربسته شناسايي و دستگير شد.
مردي با مراجعه به دادسراي ناحيه دو از پرستار کودکش به اتهام سرقت از منزلش شکايت کرد و گفت؛ مدتي پيش دختر جواني به عنوان پرستار کودک به خانه ام آمد.
پس از مدتي او با رفتار خوب و دلسوزي هايش اعتماد من و همسرم را جلب کرد.
شاکي افزود؛ به خاطر وجود مقدار قابل توجهي طلا، پول نقد و اشياي گران قيمت در خانه بدون اينکه کسي متوجه شود يک دوربين مداربسته در منزل مان نصب کردم و هفته گذشته وقتي به منزل بازگشتم پسرم را در خانه تنها ديدم و فهميدم از پرستارش خبري نيست.
شاکي اظهار داشت؛ پس از بررسي اتاق ها متوجه شدم چند ميليون وجه نقد و اشياي گران قيمت به سرقت رفته است و پس از بازبيني فيلم دوربين مدار بسته پرستار پسرم را در حال سرقت ديدم.يک ماه پس از ثبت اين شکايت ماموران توانستند مخفيگاه متهم را شناسايي و وي را دستگير کنند.
متهم 25 ساله در اعترافاتش گفت؛ مدتي پيش پدر بيمارم فوت شد و مادرم در خانه مردم کار مي کرد. من هم براي تامين مخارجم به عنوان پرستار کودک در منزل شاکي از پسرشان مراقبت مي کردم.
متهم افزود؛ هفته گذشته وقتي مادر و پدر اين کودک سر کار بودند اقدام به سرقت 10 ميليون تومان پول نقد و مقداري اشياي قيمتي از منزل شان کردم.با توجه به اظهارات متهم، وي روانه زندان شد و تحقيقات در خصوص اين پرونده ادامه دارد


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب