سلطان بانوي اس ام اس (پيام كوتاه)!

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 17 شهریور, 1388 / بدون نظر

دختر 13 ساله امريكايي ظرف يك ماه ، هشت هزار پيام كوتاه ارسال كرد و عنوان قهرمان ارسال پيام كوتاه امريكا را به دست آورد. «مورگان پزگار» گفته که به طور ميانگين روزانه 261 پيام كوتاه براي دوستان و آشنايانش ارسال كرده و به همين سبب موفق شد تا در مسابقه ارسال سريعترين و صحيحترين پيام كوتاه – كه در نيويورك برگزار شد – مقام اول را كسب كند.

در اين دوره از مسابقات كه 250 نفر در آن شركت داشتند، افراد بايد در كوتاهترين زمان ممكن جملات يا اصطلاحاتي را براي داوران ارسال مي كردند. از اين ميان، مورگان پزگار 13 ساله از پنسيلوانيا و «الي تيروش» 21 ساله موفق شدند که همه رقبا را شكست دهند و به مرحله نهايي اين مسابقات راه پيدا كنند.در اين مرحله، عنوان شد كه هر كس بتواند در سريعترين زمان و بدون غلط عبارت معروف «سوپركليف راجيليستيك اكسپياليدوشس» (Supercalif ragilistic expialidoucious) را با تلفن همراه خود ارسال كند برنده جايزه دوازده هزار و پانصد پوندي اين مسابقه خواهد بود.

در اين مرحله، الي تيروش زودتر از مورگان پزگار تلفن همراه خود را به زمين گذاشت، اما داوران پزگار را برنده مسابقه اعلام كردند؛ زيرا رقيب او مرتكب اشتباه بسيار كوچكي شده بود. پزگار مي گويد: با پرداخت پنج پوند در ماه، مشترك ارسال پيام كوتاه به صورت نامحدود شده و براي پيروزي در اين مسابقه به طور ميانگين روزانه 261 پيام كوتاه براي دوستانش ارسال كرده است. بر اين اساس، اين دختر 13 ساله تقريبا در يك شبانه روز به طور ميانگين هر پنج دقيقه يك پيام كوتاه ارسال كرده است.


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب