صدور کيفرخواست عليه قاتل زن باردار

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 17 شهریور, 1388 / بدون نظر

کيفرخواست مرد معتادي که زن باردارش را از پا درآورد ديروز در دادسراي امور جنايي تهران صادر شد.اين جنايت بامداد روز 19 خرداد سال گذشته رخ داد و يک زن نام مهسان که هشت ماهه باردار بود جان باخت.
دقايقي بعد بازپرس «حسين اصغرزاده» و افسران اداره 10 پليس آگاهي به خانه مورد نظر در خيابان «اروميه» رفتند و با ديدن جنازه زن جوان که هنوز آثار سيلي روي صورتش بود رسيدگي به معما را در دستور کار خود قرار دادند. در تحقيق مقدماتي مشخص شد اين زن با شوهرش «حسين» درگير شده بود و با طرح فرضيه جنايت خانوادگي، متهم بازداشت شد.«حسين» در بازجويي مقدماتي اظهار داشت؛ موضوع دعوا با زنم را قبول دارم اما هيچ نقشي در مرگش نداشتم. من به کراک معتاد هستم و با پرايدم مسافرکشي مي کنم. آن روز با مهسان دعوا کردم و از خانه خارج شدم اما وقتي برگشتم با جنازه اش روبه رو شدم. در ادامه جنازه براي افشاي علت اصلي مرگ به پزشکي قانوني سپرده و متهم با صدور قرار قانوني روانه بازداشتگاه شد.
«حسين» در بازجويي هاي بعدي به بازپرس شعبه دوم دادسراي امور جنايي گفت؛ زني به نام مژگان را به خانه ام برده بودم تا با هم مواد مصرف کنيم که مهسان اعتراض کرد و با مشت به صورتش کوبيدم. همان موقع از خانه بيرون رفتم اما اصلاً تصور نمي کردم آن ضربه جانش را بگيرد.
به دنبال بازسازي صحنه جرم، کيفرخواست صادر و ديروز به دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد.
اين در حالي است که اولياي دم مقتول اشد مجازات را براي دامادشان خواسته اند


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب