عجیب ترين اخبار سال 87

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ پنج شنبه, 19 شهریور, 1388 / بدون نظر

اخبار طلايي در صفحات حوادث گاهي به اندازه‌اي عجيب و باورنكردني است كه موجب مي‌شود خوانندگان دقايقي بسيار روي آن مكث كنند و براي پذيرفتن چنين اخباري دودل باشند.
به گزارش روزنامه وطن امروز اما واقعيت دارد، اخبار جالبي مانند مهريه هزار بوسه‌اي تا دردسرهاي دندان عقل براي 3پزشك كه از عجيب‌ترين حادثه‌هاي سال 87 بود.

نوزاد اجاره‌اي
به دنيا آوردن يك نوزاد از رحم اجاره‌اي پدر و مادرش دردسري جنجالي به وجود آورد. مسئولان بيمارستاني كه اين نوزاد اجاره‌اي در آنجا به دنيا آمده بود، حاضر نشدند گواهي ولادت را به نام پدر و مادر اصلي كودك صادر كنند.
اين پدر و مادر كه پس از سال‌ها بي‌نتيجه ماندن تلاش‌هاي پزشكي و عبور از همه موانع آزمايشگاهي از باروري خود نااميد شده بودند با مراجعه به يكي از كلينيك‌هاي ناباروري خواستار بچه‌دار شدن با روش رحم اجاره‌اي شدند. فروردين‌ماه سال 87، زماني كه نوزاد متولد شد گواهي ولادت به نام مادري كه رحم خود را اجاره داده بود صادر شد. به همين خاطر زوج جوان به دادسرا مراجعه كردند و خواستار پيگيري قانوني شدند تا نوزاد به نام پدر و مادر اصلي ثبت شود…

يك دندان عقل در برابر 3 پزشك
3 پزشكي در 22 فروردين‌ماه سال 87 به خاطر سهل‌انگاري در كشيدن دندان يك بيمار به دادسرا احضار شدند. بيمار وقتي نزد خانم دكتري براي كشيدن دندان عقل رفت، پس از تزريق داروي بيهوشي از مطب خارج شد، اما چند روز بعد متوجه شد كه دچار فلج اعصاب صورت شده است…
وي سپس نزد روانپزشك مراجعه كرد كه اين‌بار نيز با مداوا و تشخيص غلط پزشك به يك فيزيوتراپ معرفي شد و به دستور دكتر فيزيوتراپ 20 جلسه تحت درمان صورت با اشعه مادون قرمز قرار گرفت.
پس از گذشت چندماه نه‌تنها فلج اعصاب صورت مرد بيمار بهبود نيافت بلكه افتادگي پلك راست بيمار كه موجب كم‌بينايي وي شده بود، نيز به نابينايي مطلق تبديل شد. 3 پزشك از سوي بازپرس دادسراي جرائم پزشكي به پرداخت ديه محكوم شدند.

موبايلي در چاهك فاضلاب
پنج ارديبهشت ‌ماه سال 87 دست جواني به دليل سهل‌انگاري در داخل چاهك سرويس بهداشتي گير كرد! تلفن همراه اين كارگر جوان به هنگام ورود به سرويس بهداشتي از دستش افتاد و به داخل چاهك فرو رفت و هنگامي كه وي اقدام به بيرون آوردن تلفن همراهش كرد به دليل سهل‌انگاري دستش در چاهك سرويس بهداشتي گير كرد و ديگر نتوانست دستش را بيرون آورد، سرانجام ماموران آتش‌نشاني دست وي را در وضعيت نامناسبي از چاهك بيرون كشيدند.

طولاني‌ترين پرونده طلاق
طولاني‌ترين پرونده دادگاه خانواده در ارديبهشت سال 87، جزو عجيب‌ترين خبرها بود كه پس از 10سال بسته شد. اين زن و شوهر به‌خاطر اختلاف جزئي با يكديگر به مشاجره پرداختند و 50 پرونده در دادگاه تشكيل دادند و سرانجام پس از 10 سال حكم طلاق اين زوج صادر شد.

مهريه 3 شاخه رز سياه
دامادي محكوم شد تا 9 هزار تومان معادل 3 شاخه گل رز سياه مهريه همسرش را بپردازد! اين زن و شوهر كم سن‌ و سال پس از ازدواج با يكديگر اختلاف پيدا كردند. عروس جوان بعد از يك سال زندگي از دست بدبيني‌هاي شوهرش به ستوه آمد و درخواست طلاق داد. حكم طلاق صادر و داماد محكوم شد تا مهريه 3 شاخه گل رز سياه را به همسرش بپردازد…

مهريه يك ميليارد و 800 ميليون توماني
زن جوان مهريه 10 هزار سكه‌اي خود را به اجرا گذاشت تا شوهرش با زن مورد علاقه خود ازدواج كند. مرد كه تاجر آهن است با اصرارهاي مادرش با دختري ازدواج كرد كه علاقه‌اي به وي نداشت در حالي كه با دختر مورد علاقه‌اش رابطه پنهاني داشت و وي را به عقد موقت خود درآورده بود.
به همين خاطر زن جوان مهريه سنگين خود را به اجرا گذاشت تا پاي خود را از زندگي شوهر و هوويش بيرون بكشد. مرد نيز با حكم دادگاه محكوم شد تا يك ميليارد و 800 ميليون تومان به همسرش بپردازد تا بتواند در كنار زن مورد علاقه‌اش زندگي كند.

شكايت به خاطر كچلي
تيرماه سال 87 پسر جواني از يك پزشك متخصص پوست و مو به خاطر كچل شدن خود شكايت كرد. وي براي كاشتن قسمتي از موهاي سرش نزد پزشك متخصص پوست و مو در شمال تهران مراجعه كرد و خود را به تيغ جراحي سپرد. قرار بود پس از جراحي، موهاي پسر جوان پر پشت شود غافل از اينكه تمام موهايش ريخته و او براي هميشه كچل شده بود. با شكايت اين جوان، پزشك به دادسرا احضار شد و تحقيقات در اين‌باره همچنان ادامه دارد.

دردسر ازدواج پسر مسلمان با دختر مسيحي
ازدواج دردسرساز، راز 3 جاعل حرفه‌اي را برملا كرد. اين 3 مرد با دريافت پول‌هاي ميليوني از دختر و پسرهاي جوان براي آنها صيغه‌نامه جعلي تنظيم مي‌كردند. دختر و پسري به خاطر مخالفت‌هاي خانواده‌شان بر سر ازدواج، ناچار شدند صيغه‌نامه تهيه كنند. به همين خاطر در دام 3 جاعل كلاهبردار گرفتار شدند و 10 ميليون تومان پول خود را به باد دادند. آنها پس از اينكه دريافتند صيغه‌نامه جعلي است در دادسراي خارك از 3 جاعل شكايت كردند.

استفاده از موبايل ممنوع!
دختر عاشق‌پيشه با حكم عجيب دادگاه محكوم شد تا يك سال از تلفن همراه استفاده نكند. اين دختر با ارسال پيامك‌هاي تهديدآميز براي هووي خيالي خود مزاحمت ايجاد مي‌كرد. آذرماه سال 87 قضات شعبه 39 دادگاه تجديدنظر، اين دختر عاشق‌پيشه را محكوم كردند تا يك سال حق ثبت‌نام و استفاده از تلفن همراه را نداشته باشد.

دردسرهاي ازدواج پنهاني
13 آذرماه سال 87 پرونده‌اي در دادسراي شميرانات تشكيل شد كه در آن حسادت انگيزه‌اي شد تا زن 34ساله براي انتقام از همسر صيغه‌اي خود دست به اقدام عجيبي بزند. اين زن وقتي ديد پسر 24 ساله علاقه‌اي به زندگي با وي ندارد، خودروي وي را به آتش كشيد و اين پسر را تهديد به اسيد پاشي كرد. زن توطئه‌گر با شكايت همسر صيغه‌اي خود به اتهام تهديد و اسيدپاشي روانه زندان شد.

مهريه سفر به 110 پايتخت
بهمن‌ماه سال 87 زن جواني نزد قاضي دادگاه خانواده رفت و در حالي كه 6 ماه از زندگي مشتركش مي‌گذشت مهريه سفر به پايتخت 110 كشور را به اجرا گذاشت! نو عروس مدعي بود كه داماد اين مهريه عجيب را تعيين كرده و وعده داده هر 2 ماه يكبار همسرش را به سفر خارج از كشور ببرد اما به قولش عمل نكرده است. پس از اظهارات عجيب اين زن، دستور احضار داماد در جلسه دادگاه صادر شد.

مهريه هزار بوسه‌اي
عجيب‌ترين پرونده‌اي كه در بهمن‌ماه سال 87 در صفحه حوادث به چاپ رسيد، مهريه هزار بوسه‌اي يك زن جوان بود كه ديگر حاضر نبود در كنار همسرش زندگي كند. اين زن كه به شدت از همسرش متنفر بود حتي نپذيرفت حكم يك بوسه براي جدايي‌اش صادر شود .!
زن جوان مدعي شده بود كه شوهرش با زن جواني آشنا شده و وي را به عقد موقت خود درآورده است. زن جوان پس از آن به دادگاه رفت و خواستار جدايي شد. حكم طلاق اين زوج صادر شد و مرد محكوم شد تا 100 سكه و يك هزار بوسه مهريه همسرش را بپردازد .

داربي غم‌انگيز زن و شوهر
پرونده زوج جوان علاقه‌مند به فوتبال نيز از عجيب‌ترين حادثه‌هاي سال 87 بود. اين زوج بر سر داربي بين تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال درگير شدند و به دادگاه خانواده مراجعه كردند! اين زن و شوهر بر سر مسابقه تيم‌هاي محبوبشان شرط‌بندي كردند اما غافل از اينكه كارشان به طلاق مي‌كشد. پرونده عجيب آنها به دايره مشاوره دادگاه خانواده فرستاده شد و زوج جوان پس از رفتن به نزد مشاور از تصميم خود منصرف شدند.


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب