محصولات آرایشی (2)PUREDERM

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 10 شهریور, 1388 / بدون نظر
پچ درمانی ضد چروک زير چشم
این محصول دارای فرمول مخصوصی است که با انتقال فوری ترکيبات مفيد و مؤثر آن بدرون پوست چين و چروک و خطوط اطراف چشم ها بر طرف می کند.ظرف 4 هفته بصورت فوق العاده ای روی پوست تاثير می گذارد در نتيجه باعث طراوت و شادابی پوست صورت و گونه ها می شود.روی این محصول تست ضد آلرژيک انجام شده و فاقد هر گونه مواد آلرژی زا می باشد .

طرز استفاده : صورت را شسته و خشک نماييد . پچ را از بسته در آورده و از سمت براق به ناحيه زير چشم بچسبانيد و 30 دقيقه صبر کنيد سپس صورت را با آب بشوييد . برای نتيجه گيری بهتر از این پچ درمانی هفته اول سه بار و هفته های بعد يک الی دو بار استفاده فرماييد . تعداد:6 عدد پچ در يک جعبه

پچ درمانی ضد جوش و لک
ستفاده از این پچ روش جديدی است که با انتقال مواد ضد جوش در هنگام شب به پوست جوش و لک های صورت را بر طرف و درمان می نمايد.این پچ ضد خشکی وحساسيت پوست بوده و حاوی ترکيبات مؤثر اسيد سالسيليک 5%است که در طی روز باعث رفع قرمزی و التهاب پوست صورت خواهد شد .

مواد مؤثر : اسيد ساليسيلات 5%:این اسيد خاصيت ضد التهاب دارد و سرخی پوست صورت را از بين برده و از التهاب پوست می کاهد .

طرز استفاده : قبل از استفاده از پچ صورت خود را با دستمال پاک کننده ضد جوش پيوردرم خوب پاک کرده و پنج دقيقه صبر کنيد تا کاملاً خشک شود . پچ را شب ها به هنگام استراحت دقيقا روی جوش و لکه های مورد نظر بخوبی بچسبانيد و در هنگام روز برداريد این کار را تا بر طرف شدن جوش ها و لکه ها ادامه دهيد . در صورت بروز خشکی و پوسته شدن پوست از پچ يک روز در ميان استفاده نماييد .
تعداد:پچ بيست و چهار تايی در يک جعبه

چسب بينی(مواد معدنی)
این محصول با ترکيبات ذغال 5 درصد منافذ بسته و سر سياه روی بينی را باز و بخوبی پاک می نمايد و ترکيباتDipotassium و Glycyrrhizateمانع خرابی پوست شده و به سلامت آن می افزايد و عصاره گياهHamamelis Virginiana باعث جمع شدن منافذ پوست بينی و کنترل چربی آن می شود .

مواد مؤثر : Chacol 5%:این ماده پوست را بطور عمقی پاک و منافذ بسته را پاک و تميز می نمايد . Dipotassium Glycyrrhizate:با خاصيت درمانی مانع خرابی پوست شده و پوست را مرطوب و به ان آرامش و تسکين می دهد . Hamamelis Virginia Extract:عصاره این گياه خاصيت ضد عفونی دارد و باعث تحريک گردش خون جمع شدن منافذ نرمی رطوبت و لطافت پوست می شود حاوی مواد مغذی برای پوست می باشد . ويتامينE:خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زود رس است . عصاره گياه آلوورا:گياه آلوورا حاوی پلی ساکاريد می باشد که بدليل خاصيت تقويت و مرطوب کنندگی و نفوذ سريع آن در پوست باعث رشد و ترميم آن می شود از آفتاب سوختگی جلوگيری و پوست سوخته را ترميم می نمايد ضد آلرژی و حساسيت های پوستی می باشد . طرز استفاده : صورت را شسته و روی بينی را کمی خيس نماييد . . چسب را از بسته در آورده و پوشش روی آن را برداريد و از سمته براق روی بينی خیس بچسبانيد و با دست صاف کنيد تا حباب های هوا خارج شود صبر کنيد تا چسب خشک شود سپس به آرامی از گوشه ها گرفته و برداريد و صورت را با آب بشوييد .

موارد احتياط : از چسب روی پوست های صدمه ديده و حساس استفاده نفرماييد . روی پوست هايی که به چسب زخم بانداژ و ماسک حساسيت دارند استفاده نشود . در هفته يک يا دو بار و با فاصله سه روزه استفاده فرماييد . از دسترس کودکان دور نماييد . تعداد:بسته 10 عددی

چسب بينی قوی:
این چسب پديده فوق العاده ای ميباشد که باعث باز شدن منافذ پوست و از بين رفتن دانه های سر سياه روی بينی می گردد لذا با جمع کردن منافذ پوست باعث سفيدی صافی طراوت و شادابی آن می شود.پس از يک بار مصرف و برداشتن چسب از روی بينی نتيجه مطلوب این محصول را می توانيد بخوبی ملاحظه و با ديگر محصولت مشابه مقايسه فرماييد .

طرز استفاده : صورت را شسته و روی بينی را کاملاً خيس نماييد . چسب را از بسته در آورده و پوشش روی آن را برداريد و از سمت براق روی بينی خيس بچسبانيد و با دست صاف کنيد تا حباب های هوا از زير چسب خارج شود . 10 الی15 دقيقه صبر کنيد تا چسب کاملاً خشک شود سپس به آرامی از گوشه ها گرفته و برداريد و صورت خود را با آب بشوييد . از این چسب می توانيد در هفته يک يا دو بار با فاصله سه روزه استفاده فرماييد .

موارد احتياط : از چسب روی پوست های صدمه ديده و حساس استفاده نفرماييد . روی پوست هايی که به چسب زخم بانداژ و ماسک حساسيت دارند استفاده نشود . از دسترس کودکان دور نماييد .

دستمال مرطوب پاک کننده دئودرانتی بدن:
این دستمال بدون الکل و حاوی مواد معطر با بسته بندی زيبا مدرن و حمل راحت مناسب کيف دستی می باشد.عرق چربی و آلودگی پوست را بخوبی پاک نموده و پوست شما را تميز خوشبو و مرطوب می نمايد . پس از ورزش های روزانه استفاده این دستمال توصيه می شود . طرز استفاده : چسب سفيد رنگ روی بسته را برداريد سپس می توانيد براحتی دستمال را از بسته خارج نماييد . نقاط مختلف بدن را به ارامی با دستمال پاک نماييد . برای حفظ رطوبت دستمال پس از هر بار استفاده درب بسته را بخوبی ببنديد . موارد احتياط : در زمان استفاده چشم ها را بخوبی ببنديد . از تماس با چشم ها جلوگيری فرماييد در صورت تماس با چشم ها فوراً با آب ولرم بشوييد . از دسترس کودکان دور نماييد . تعداد:دستمال 15 برگی مرطوب
پد پاک کننده ويتامينه آرايش دور چشم
این پد حاوی ويتامينE عصاره گياه آلوورا و چای سبز می باشد که براحتی و بفوريت آرايش دور چشم و پلک ها را پاک کرده و پوست را لطيف و شاداب می نمايد .

مواد مؤثر :
1.يتامينE:خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد,به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زودرس است .
2.عصاره گياه آلوورا:گياه آلوورا حاوی پلی ساکاريد می باشد که بدليل خاصيت تقويت و مرطوب کنندگی و نفوذ سريع آن در پوست باعث رشد و ترميم آن می شود و از آفتاب سوختگی جلوگيری و پوست سوخته را ترميم می نمايد ضد آلرژی و حساسيت های پوستی می باشد .
3.عصاره چای سبز:عصاره چای سبز از پوست در برابر مواد شيميايی-اشعه ماوراء بنفشUVB محافظت می نمايد و خطر ابتلا به سرطان پوست و التهاب پوستی را کاهش می دهد ضد چروک بوده و باعث از بين بردن جوش ها و دانه های سر سياه می شود و نيز موجب تغذيه بيشتر پوست شده در نتيجه سلول ها شادابی خود را باز می يابند .

طرز استفاده : با استفاده از هر پد براحتی می توانيد آرايش دور چشم ها حتی آرايش واترپروف را پاک نماييد .

موارد احتياط : از تماس پد با داخل چشم ها جلوگيری شود در صورت تماس فوراً با آب بشوييد . از دسترس کودکان دور نماييد .

تعداد:36 عدد پد مرطوب

پد لاک پاک کن ويتامينه:
این پد لاک پاک کن بدون اسيتون با رايحه معطر و خاصيت درمانی ملايم و بدون اثرات سوء بر روی ناخن و پوست اطراف آن براحتی لاک ناخنها را پاک کرده و از ترک خوردن ناخن ها جلوگيری می کند و نيز باعث استحکام و تقويت آن ها می شود . طرز استفاده : با هر عدد پد می توان لاکهای سطح ناخن دست و پای خود را براحتی پاک نماييد . موارد احتياط : بشدت قابل اشتعال می باشد در جايی که سيگار می کشند استفاده نفرماييد . در معرض آتش شعله و حرارت قرار ندهيد . از تماس با چشم ها جلوگيری فرماييد در صورت تماس فوراً حداقل بمدت 15 دقيقه با آب بشوييد . از دسترس کودکان دور نماييد . تعداد:36 عدد پد مرطوب
دستمال مرطوب پاک کننده آرايشی ضد چروک و ضد پيری
این دستمال حاوی ترکيبات مفيدی مثل رتينول ويتامينE عصاره گياه آلوورا و چای سبز می باشد که برای پاک کردن آرايش صورت بر طرف کردن همزمان خط و خطوط ريز چهره طراحی و توليد شده است.پرز های نرم و مرطوب این دستمال بخوبی پوست صورت را پاک کرده و رطوبت را به داخل پوست انتقال ميدهد و به آن لطافت رطوبت و شادابی می بخشد .

مواد مؤثر : korea Ginseng,عصاره گياه جين سينگ کره ای:(گياه جنسه يا جنسان)نوعی گياه با خواص بسيار دارويی است که سرشار از ويتامين های مفيد پوست از جملهB6,A می باشد که پوست را در برابر استرس و خستگی تقويت می نمايد چين و چروک پوست را کاهش داده و از پوست صورت محافظت می کند .
2.ويتامينE :خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل پيری زودرس است .
3.عصاره گياه آلوورا:گياه الوورا حاوی پلی ساکاريد می باشد که بدليل خاصيت تقويت و مرطوب کنندگی و نفوذ سريع آن در پوست باعث رشد و ترميم آن می شود.از آفتاب سوختگی جلوگيری و پوست سوخته را ترميم می نمايد.ضد آلرژی و حساسيت های پوستی می باشد .
4.عصاره چای سبز:عصاره چای سبز از پوست در برابر مواد شيميايی-اشعه ماوراء بنفش UVB محافظت می نمايدوخطر ابتلا به سرطان پوست و التهاب پوستی را کاهش می دهد.ضد چروک بوده و باعث از بين بردن جوش ها و دانه های سر سياه می شود و نيز موجب تغذيه بيشتر پوست شده در نتيجه سلولها شادابی خود را باز می يابند . Retinol:رتينول آنتی اکسيدانی است که به وفور در ويتامينA وجود دارد و باعث بر طرف شدن چین و چروک پوست صورت می شود .

طرز استفاده : در جعبه را باز کرده روکش چسب سفید رنگش را کاملا بردارید سپس میتوانیددستمال را از جعبه خارج نماييد . صورت خود را به آرامی با دستمال پاک نماييد . برای حفظ رطوبت دستمال پس از هر بار مصرف درب جعبه را بخوبی ببنديد .

موارد احتياط : در صورت تماس با چشم ها فوراً با آب ولرم بشوييد . از دسترس کودکان دور نماييد .
تعداد:دستمال 30 برگ

ماسک نقابی درمانی آربوتين سفيد کننده و شاداب کننده(دو تيکه فوق قوی)
این ماسک با ماده سفيد کننده و تسکين دهنده آربوتين پوست صورت را بازسازی می نمايد و حاوی ويتامين و عصاره چای سبز می باشد که باعث می شود پوست صورت سفيد شفاف شاداب و زيبا جلوه نمايد . مواد مؤثر :
1.آربوتين:این ماده از عصاره گياه بری بری گرفته ميشود و مانع ایجاد تيروزين شده و در نتيجه از بوجود آمدن رنگدانه های تيره رنگ در روی پوست جلوگيری می کند و بعنوان ماده ای سفيد کننده در بعضی از محصولات پيودرم بکار رفته است .
2.ويتامين E :خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد , به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند , آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زود رس است .
3.عصاره چای سبز:عصاره چای سبز از پوست در برابر مواد شيميايی اشعه ماورا بنفش UVB محافظت می نمايد و خطر ابتلا به سرطان پوست و التهاب پوستی را کاهش می دهد.ضد چروک بوده و باعث از بين بردن جوش ها و دانه های سر سياه می شود و نيز موجب تغذيه بيشتر پوست شده در نتيجه سلول ها شادابی خود را باز می يابند .

طرز استفاده :
1.صورت را شسته و خشک نماييد .
2.ماسک دو تيکه را از بسته در آورده و بخوبی روی دو ناحيه صورت (طبق شکل) قرار دهيد .
3.در حدود 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی برداريد . مدت مصرف:هفته ای دو بار

موارد احتياط :
1.روی پوست های آسيب ديده و حساس استفاده نفرماييد .
2.چنانچه در زمان مصرف پوست قرمز , ملتهب , متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت نماييد .
3.از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد .
4.روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفاده نفرماييد .
5.از قرار دادن ماسک در معرض آفتاب مستقيم و محيط های خيلی گرم و يا خيلی سرد خودداری فرماييد .
6.از دسترس کودکان دور نمائيد
تعداد:پنج عدد ماسک نقابی مرطوب .28ml

ماسک نقابی درمانی سفيد کننده قوی و ضد پيری
این ماسک با فرمولی فوق العاده خاصيت درمانی سفيد کننده ضد پيری و مرطوب کنندگی بالايی دارد با لايه برداری و تحريک مجدد پوست صورت را ترميم احياء روشن و شفاف می نمايد .

طرز استفاده:
1.صورت را شسته و خشک نماييد .
2.ماسک را از بسته در آورده و بخوبی روی پوست صورت قرار دهيد
3.در حدود 20 الی 30 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی برداريد .
مدت مصرف:هفته ای دو بار

موارد احتياط :
1. روی پوست های آسيب ديده حساس و آفتاب سوخته استفاده نفرماييد.
2.چنانچه در زمان مصرف پوست قرمز , ملتهب , متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت کنيد .
3 . از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد .
4 .از دسترس کودکان دور نمائيد . تعداد:دو عدد ماسک نقابی مرطوب .

ماسک نقابی بعد از آفتاب(ويتامينه)
این ماسک تاثيرات مخرب اشعه آفتاب را بر روی پوست صورت کاهش می دهد و باعث تسکين و آرامش چهره ميشود و با ترکيبات منحصر به فرد عناصر طبيعی ويتامين عصاره سيب زمينی گياه آلوورا و Crataegus اثرات سوختگی و التهاب و خارش ناشی از آفتاب را از بين می برد در نتيجه پوست صورت را لطيف و مرطوب می نمايد.توصيه می شود برای حفظ طراوت و شادابی پوست صورت خود پس از گرفتن حمام آفتاب از این ماسک استفاده فرماييد .

مواد مؤثر :
1.ويتامين E :خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زودرس است . 2.عصاره گياه آلوورا:گياه آلوورا حاوی پلی ساکاريد می باشد که به دليل خاصيت تقويت و مرطوب کنندگی و نفوذ سريع آن د ر پوست باعث رشد و ترميم آن ميشود , از آفتاب سوختگی جلوگيری و پوست سوخته را ترميم می نمايد , ضد آلرژی و حساسيت های پوستی می باشد .
3.عصاره سيب زمينی:عصاره سيب زمينی روشن کننده , ترمیم کننده سوختگی است و چربی زياد پوست را جذب , لک های پوست صورت را از بين برده و پف اطراف چشم ها را نيز بر طرف ميکند . 4.عصاره گياه CRATAEGUS :عصاره این گياه با خاصيت درمانی سوختگی التهاب و خارش ناشی از آفتاب را از بين می برد .

طرز استفاده :
1.صورت را شسته و خشک نماييد .
2.ماسک را از بسته در آورده و بخوبی روی پوست صورت قرار دهيد .
3.در حدود 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی برداريد .
4.مدت مصرف:هفته ای دو بار

موارد احتياط :
1.روی پوست های اسيب ديده و حساس استفاده نفرماييد .
2.چنانچه در زمان مصرف پوست قرمز , ملتهب , متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت نماييد .
3.از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد . روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفاده نفرماييد .
4.از قرار دادن ماسک در معرض آفتاب مستقيم و محيط های خيلی گرم و يا خيلی سرد خودداری فرماييد . 5.از دسترس کودکان دور نماييد .
تعداد:پنج عدد ماسک نقابی مرطوب .23ml


دسته بندی شده در : معرفی محصولات آرايشی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب