محصولات آرایشی(1) PUREDERM

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 10 شهریور, 1388 / بدون نظر
دستمال مرطوب پاک کننده آرايشی ضد جوش
این دستمال با خاصيت پاک . کنندگی بسيار خوب و مؤثر حاوی روغن چای سبز گياه الوورا و ترکيبات مؤثر اسيد سالسيليک 3% می باشد که براحتی آرايش چربی و آلودگی پوست را پاک نموده و منافذ بسته پوست را باز می نمايد و در طی روز باعث کاهش التهاب و از بين رفتن جوشهای صورت می شود

مواد موثر:
1.عصاره گياه آلوورا:گياه الوورا حاوی پلی ساکاريد می باشد که بدليل خاصيت تقويت کننده و نفوذ سريع آن در پوست باعث رشد و ترميم آن می شود و از آفتاب سوختگی جلوگيری و پوست سوخته را ترميم می نمايد ضد آلرژی و حساسيت های پوستی می باشد .
2.عصاره چای سبز:عصاره چای سبز از پوست در برابر مواد شيميايی -اشعه ماوراء بنفش UVBمحافظت می نمايد و خطر ابتلا به سرطان پوست و التهاب پوستی را کاهش می دهد ضد چروک بوده و باعث از بين بردن جوش ها و دانه های سر سياه می شود و نيز موجب تغذيه بيشتر پوست شده در نتيجه سلول ها شادابی خود را باز می يابند .
3.اسيد ساليسيلات 3%:این اسيد خاصيت ضد جوش و التهاب دارد و سرخی پوست صورت را از بين برده و از التهاب و جوش زدن پوست صورت می کاهد .

طرز استفاده : در جعبه را باز کرده و چسب سفيد رنگ را کاملاً برداريد سپس می توانيد براحتی دستمال پاک نماييد . برای حفظ رطوبت دستمال پس از هر بار استفاده درب جعبه را بخوبی ببنديد .

موارد احتياط : چنانچه این محصول همزمان يا بلافاصله بعد از ديگر داروهای جوش صورت استفاده شود ممکن است پوست صورتتان خشک و يا سوزش داشته باشد در این صورت با دکتر پوست خود مشورت نماييد . تعداد:دستمال 30 برگی مرطوب

دستمال پاک کننده آرايشی ابريشمی صابونی(روزانه)
این دستمال پاک کننده آرايشی با حالت لطيف ابريشمی (جديد)حاوی مواد صابونی پاک کننده و نرم کننده می باشد که براحتی و بخوبی چربی آلودگی و آرايش صورت را پاک نموده و لايه برداری می نمايد.باعث رطوبت و شادابی پوست می شود این دستمال حاوی عناصر منحصر بفرد و مفيد پوست از جمله ويتامينٍ عصاره گياه آلوورا و چای سبز می باشد . به منظور راحتی مصرف کنندگان محترم این دستمال پاک کننده آرایشی در دو سايز مختلف ارائه می شود . دستمال پاک کننده آرایشی ويتامينه روزانهَِADS106 دستمال پاک کننده آرایشی ويتامينه ابريشمی روزانه(مسافرتی) که با بسته بندی 30 عددی در منزل و مسافرت ها براحتی قابل استفاده می باشد .ADS106T

مواد مؤثر :
1. ويتامينE:خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی داردبه پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زودرس است .
2.عصاره گياه آلوورا:گياه الوورا حاوی پلی ساکاريد می باشد که بدليل خاصيت تقويت و مرطوب کنندگی و نفوذ سريع آن در پوست باعث رشد و ترميم آن می شود از آفتاب سوختگی جلوگيری و پوست سوخته را ترميم می نمايد ضد آلرژی و حساسيت های پوستی می باشد .
3.عصاره چای سبز:عصاره چای سبز از پوست در برابر مواد شيميايی-اشعه ماورا بنفشUVB محافظت می نمايد و خطر ابتلا به سرطان پوست را کاهش می دهد.ضد چروک بوده و باعث از بين بردن جوش ها و دانه های سر سياه می شود و نيز موجب تغذيه بيشتر پوست شده در نتيجه سلول ها شادابی خود را باز می يابند .

طرز استفاده :
1.دستمال را از جعبه در آورده و با آب گرم خيس کنيد سپس با دست بهم بماليد تا کاملاً کف نمايد .
2.به آرامی صورت خود را پاک کرده و بعد آن را با آب بشوييد .

مواد احتياط :
1.در صورت تماس با چشم ها فوراً با آب ولرم بشوييد .
2.از دسترس کودکان دور نماييد .
3.تعداد: ADS106دستمال 30 برگی مرطوب ADS106Tدستمال 12 برگی مرطوب

دستمال مرطوب پاک کننده ويتامينه آرايشی
این دستمال نرم لطيف و مرطوب حاوی ترکيبات مؤثر ويتامينE عصاره چای سبز و گياه آلوورا می باشد و براحتی صورت را از هر گونه آلودگی و آرايش پاک می کند پوست را تميز و مرطوب نموده و باعث لطافت و صافی پوست ميشود . به منظور راحتی مصرف کنندگان محترم این دستمال پاک کننده آرايشی در دو سايز مختلف ارائه شده است .
1.دستمال پاک کننده آرايشی با طرح جعبه ای
2.دستمال پاک کننده آرايشی با طرح جديد درپوش پلاستيکی و با بسته بندی مدرن و زيبا با حمل آسان و مناسب همه جا
3.دستمال پاک کننده آرايشی (مسافرتی)با بسته بندی 20 عددی که در خارج از منزل و مسافرت ها براحتی قابل استفاده می باشد .

مواد مؤثر :
1.ويتامين E:خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی داردبه پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زودرس است .
2.عصاره گياه آلوورا:گياه الوورا حاوی پلی ساکاريد می باشد که بدليل خاصيت تقويت و مرطوب کنندگی و نفوذ سريع آن در پوست باعث رشد و ترميم آن می شود از آفتاب سوختگی جلوگيری و پوست سوخته را ترميم می نمايد ضد آلرژی و حساسيت های پوستی می باشد .
3.عصاره چای سبز:عصاره چای سبز از پوست در برابر مواد شيميايی-اشعه ماورا بنفشUVB محافظت می نمايد و خطر ابتلا به سرطان پوست را کاهش می دهد.ضد چروک بوده و باعث از بين بردن جوش ها و دانه های سر سياه می شود و نيز موجب تغذيه بيشتر پوست شده در نتيجه سلول ها شادابی خود را باز می يابند .

طرز استفاده :
1.چسب سفيد رنگ روی بسته را برداريد سپس می توانيد براحتی دستمال را از بسته خارج نماييد .
2.آرايش صورت پلکها و دور چشم ها را به آرامی با دستمال پاک نماييد . برای حفظ رطوبت دستمال پس از هر بر استفاده درب بسته و چسب سفيد رنگ را بخوبی ببنديد .

موارد احتياط :
1.در زمان استفاده چشم ها را بخوبی ببنديد .
2.در صورت تماس با چشم ها فوراً با آب ولرم بشوييد . از دسترس کودکان دور نماييد .

دستمال برنز کننده طبيعی پيودرم :
این دستمال برنز کننده حاوی مواد آبرسانی مرطوب کننده و عصاره آلورا می باشد که در تمامی فصل های سال در منزل و مسافرت ها می توانيد به راحتی بدون قرار گرفتن در معرض تابش اشعه مضر (UV) آفتاب بطور طبيعی و يکنواخت بدن خود را برنزه نماييد .
طرز استفاده : دستمال را بطور يکنواخت و به آرامی به نواحی مورد نظر بدن که قبلاً خشک نموده اید بماليد .
موارد احتياط :
1.برای جلوگيری از خشک شدن بسته را بخوبی ببنديد .
2.از دستمال ها بترتيب چيده شده استفاده نمائيد . تعداد:دستمال 20 برگی مرطوب
از دستمالهای مرطوب آرايشی چه انتظاری داريد؟
1 .نرم و لطيف کننده ای معطر با کيفيتی بال
2.بسته بندی زيبا با درپوش پلاستيکی که مانع خشک شدن دستمال می شود .
3.محصولاتی متمايز همچون دستمال پاک کننده ابريشمی خشک آرايشی با خاصيت کف کنندگی مرطوب کنندگی و لايه بردار
4.با توجه به نوع بسته بندی استفاده راحت و آسان در همه ج 5.دستمالهای مرطوب پيوردرم با خصوصيات بالا در همه جا به انتظارات شما پاسخ می دهد .
ماسک نقابی درمانی ويتامينه ضد چروک و تقويتی(هيدروکلاژن سالنی)
این ماسک درمانی چند منظوره 25 برگی , مخصوص استفاده سالنهای آرايشی , حاوی ترکيبات مؤثر کلاژن غنی شده گياهيويتامين ,E عصاره چای سبز و عصاره ميوه های نواحی گرمسيری می باشد و با تقويت پوست باعث کاهش چين و چروک و خطوط ريز چهره شده و پوست صورت را شاداب , باطراوت , جوان تر می نمايد و موجب جذب مواد مؤثر و مفيد به پوست می شود .
مواد مؤثر :
1. :Phyto Collagen کولاژن غنی شده به پوست کمک می کند تا حالت ارتجاعی خود را حفظ کرده و ازچين و چروک شدن آن جلوگيری می نمايد .
2.ويتامين E :خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زود رس است .
TROPICAL FRUET .3 ميوه های گرمسيری منابع بسيار غنی مواد مغذی و مفيد برای پوست محسوب می شوند که باعث تقويت , شادابی و سلامت پوست می شوند .
4.عصاره چای سبز:عصاره چای سبز از پوست در بربر مواد شيميايی-اشعه ماوراء بنفش UVB محافظت می نمايد و خطر ابتلا به سرطان پوست و التهاب پوستی را کاهش می دهد و موجب تغذيه بيشتر پوست شده و سلول ها شادابی خود را باز می يابند .
5.مدت مصرف:هفته ای دو بار
طرز استفاده :
1.صورت را شسته و خشک نماييد .
2.با باز کردن زيپ ماسک را از بسته در آورده و بخوبی روی پوست صورت قرار دهيد سپس زيپ را بخوبی ببنديد .
3.در حدود 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی برداريد .
4.برای خشک نشدن ماسک بهتر است آنرا در يخچال نگهدری فرماييد

موارد احتياط :
1.روی پوست های آسيب ديده و حساس استفاده نفرماييد .
2.در صورتی که در زمان مصرف پوست قرمز ملتهب متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت نماييد .
3.از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد . روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفاده نفرماييد ..
4.از دسترس کودکان دور نماييد . تعداد:1 عدد ماسک نقابی مرطوب

ماسک نقابی ضد چروک و ضد پيری
این ماسک با فرمولی مخصوص حاوی کوانزيم Q-10 ويتامين E و عصاره چای سبز , پوست صورت را ترمیم و احياء نموده و در کاهش چین و چروک و خطوط ريز مؤثر می باشد و پوست صورت را صاف , لطيف و جوان می نمايد .

مواد مؤثر :
1.کوانزيم Q-10 :ماده ای مغذی است که به تنظيم توليد انرژی در سلولها کمک کرده و توانايی پوست را مقابل چين و چروک ها افزايش می دهد .
2.ويتامين E :خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زودرس است .

طرز استفاده :
1.صورت را شسته و خشک نماييد .
2.ماسک را از بسته در آورده و بخوبی روی پوست صورت قرار دهيد .
3.در حدود 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی برداريد .
4.مدت مصرف:هفته ای دو بار

موارد احتياط :
1.روی پوست های آسيب ديده و حساس استفاده نفرماييد .
2.در صورتی که در زمان مصرف پوست قرمز ملتهب متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت نماييد .
3.از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد .
4.روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفاده نفرماييد .
5.از قرار دادن ماسک در معرض آفتاب مستقيم و محيط های خيلی گرم و يا خيلی سرد خودداری فرماييد .
6.جهت جلوگيری از خشک شدن پس از باز کردن بسته بلافاصله از ماسک استفاده فرماييد .
7.از دسترس کودکان دور نماييد .
تعداد:1 عدد ماسک نقابی مرطوب

ماسک نقابی درمانی آروما تقويتی , آرام بخش , ضد چروک و مرطوب کننده معطر
این ماسک حاوی کلاژن گياهی , عصاره نعناع کوهی , و ترکيبات بسيار مفيد و مؤثر گزيليتول , ديپوتاسيم و گلی اکسيلات ميباشد که بخوبی باعث تغذيه و آبرسانی به پوست شده و با بر طرف نمودن مشکلات پوست ب چهره طراوت شادابی و لطافت می بخشد و برای راحتی استفاده دو تيکه می باشد .

مواد مؤثر : :Phyto Collagen کولاژن گياهی به پوست کمک می کند تا حالت ارتجاعی خود را حفظ و از چين و چروک شدن آن جلو گيری می نمايد . ويتامين E :خاصيت مرطوب کننده و آب رسانی دارد به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زودرس است . :DIPOTASSIUM GLYCYRRTIZATE با خاصيت درمانی به پوست آرامش و تسکين می دهد . عصاره XYLITOL :عصاره این گياه پوست را مرطوب و لطيف می کند . عصاره PEPPERMINT :نعناع کوهی از خارش و التهاب پوست جلوگيری می کند بو و عطر بسيار نافذی دارد .

طرز استفاده :
1.صورت را شست و خشک نماييد .
2.ماسک دو تيکه را از بسته در آورده و بخوبی روی دو ناحيه صرت (طبق شکل)قرار دهيد .
3.در حدود 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی براريد . مدت مصرف:هفته ای دو بار

موارد احتياط :
1.وی پوست های آسيب ديده از آفتاب ملتهب و حساس استفاده نفرماييد .
2.در صورتی که در زمان مصرف پوست قرمز ملتهب متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت نماييد .
3.از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد .
4.روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفاده نفرماييد .
5.از قرار دادن ماسک در معرض آفتاب مستقيم و محيط های خيلی گرم و يا خيلی سرد خودداری کنيد .
6.از دسترس کودکان دور نماييد . تعداد:5 عدد ماسک نقابی مرطوب

ماسک نقابی درمانی احياء کننده T&U
این ماسک از دو تيکه درمانی T&U تشکيل شده است که در ماسک طرح T اسيد لاکتيک موجود در فندق و ديگر ميوه های طبيعی باعث کاهش چربی بيش از حد در نواحی بينی و پيشانی می شود و در نتيجه چربی پوست را کنترل می نمايد.ماسک فوق قوی طرح U بخوبی به نواحیچانه و گونه ها آبرسانی می کند و باعث تصفيه , پاک شدن منافذ پوست صورت شده و چهره را شاداب و زيبا می نمايد . مواد مؤثر : اسيد لاکتيک:اسيد لاکتيک موجود در فندق لايه بردار بسيار خوبی است که باعث باز سازی , ترميم و تقويت پوست شده و ضمن از بين بردن لکه های پوست و کاهش چون و چروک به پوست طراوت و تازگی می بخشد .

طرز استفاده :
1.صورت را شسته و خشک نماييد .
2.ابتدا ماسک طرح T را از بسته در آورده و بخوبی روی پيشانی و بينی قرار دهيد .
3.سپس ماسک طرح U را از بسته در آورده روی گونه ها و چانه قرار دهيد .
4.در حدود 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی برداريد و مايع روی پوست را به آرامی با سر انگشتان ماساژ دهيد .
5.مدت مصرف:هفته ای دو بار

موارد احتياط :
1.روی پوست های آسيب ديده و حساس استفاده نفرماييد .
2.در صورتی که در زمان مصرف پوست قرمز ملتهب متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت نماييد .
3.از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد .
4.روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفده نفرماييد .
5.از قرار دادن ماسک در معرض آفتاب مستقيم و محيط های خيلی گرم يا خيلی سرد خودداری کنيد .
6.از دسترس کودکان دور نماييد .
تعداد:8 عدد ماسک نقابی مرطوب

ماسک نقابی شاداب کننده مرطوب کننده و بازسازی کننده(مخصوص آقايان)
این ماسک از ترکيب ويتامين E و عناصر مغذيتوليد شده است.با آب رسانی و تغذيه و کنترل چربی پوست باعث باز سازی پوست های خشک و صدمه ديده از گريم و آرايش های طولانی ميشود.فرمول معجزه اسای این ماسک آلودگی پوستی خستگی و کدری پوست را از بين برده و آن را شاداب و جوان می کند . توصيه می شود بعد از هر نوع گريم و آرايش های طولانی از این ماسک استفاده شود . مواد مؤثر : ويتامين E :خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد , به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زودرس است .
طرز استفاده : 1.صورت را شسته و خشک نماييد . 2.ماسک را از بسته در آورده و بخوبی روی پوست صورت قرار دهيد . 3.در حدود 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی برداريد . 4.مدت مصرف:هفته ای دو بار .
موارد احتياط :
1.روی پوست های آسيب ديده و حساس استفاده نفرماييد . 2.در صورتی که در زمان مصرف پوست قرمز ملتهب متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت نماييد . 3.از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد . 4.روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفاده نفرماييد . 5.از قرار دادن ماسک در معرض آفتاب مستقيم و محيط های خيلی گرم يا خيلی سرد خودداری کنيد . 6.جهت جلوگيری از خشک شدن پس از باز کردن بسته بلافاصله از ماسک استفاده فرماييد . 7.از دسترس کودکان دور نماييد . تعداد:1 عدد ماسک نقابی مرطو
ماسک نقابی شاداب کننده و مرطوب کننده (مخصوص آقايان)
این ماسک با ترکيبات مواد مؤثر طبيعی از جمله ويتامين E, عصاره چای سبز , گياه ,BORUS BOMBYCIS پوست صورت را بازسازی و احيا نموده باعث آرامش و تسکين , طراوت و شادابی پوست ميشود و با استفاده از این ماسک چهره با طراوت لطيف و جوان تر می شود . استفاده این ماسک برای کسانی که از آرايش و گريم های طولانی استفاده ميکنند توصيه می شود .
مواد مؤثر:
1.ويتامين E :خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد , به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زودرس است .
2.چای سبز:عصاره چای سبز از پوست در برابر مواد شيميايی-اشعه ماوراء بنفش UVB محافظت می نمايد و خطر ابتلا به سرطان پوست و التهاب پوستی را کاهش می دهد.ضد چروک بوده و باعث از بين بردن جوش ها و دانه های سر سياه می شود و نيز موجب تغذيه بيشتر پوست شده در نتيجه سلول ها شادابی خود را باز می يابند .
3.عصاره ريشه گياه MORUS BOMBYCIS :پوست را نرم کرده و باعث لطافت و شادابی پوست می شود .

طرز استفاده :
1.صورت را شسته و خشک نماييد .
2.ماسک را از بسته در آورده و بخوبی روی پوست صورت قرار دهيد .
3.در حدود 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی برداريد .
مدت مصرف:هفته ای دو بار

موارد احتياط :
1.روی پوست های آسيب ديده از آفتاب ملتهب و حساس استفاده نفرماييد .
2.در صورتی که در زمان مصرف پوست قرمز , ملتهب , متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت نماييد .
3.از تماس این ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد .
4.روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفاده نفرماييد .
5.از نگهداری ماسک در حرارت خيلی پايين و خيلی بالا و نيز در برابر نور آفتاب مستقيم خودداری شود . از دسترس کودکان دور نماييد .
تعداد:5 عدد ماسک نقابی مرطوب 23ml

ماسک نقابی درمانی کولاژن ضد چروک , ليفتينگ و مر ط وب کننده(دو تيکه فوق قوی )
این ماسک درمانی فوق قوی حاوی ترکيبات مؤثر و مفيد کلاژن گياهی غنی شده ويتامين E و عصاره چای سبز می باشد که با تقويت پوست به کاهش چين و چروک و خطوط ريز چهره کمک نموده و باعث رطوبت طراوت شفافيت و لطافت پوست می شود . مواد مؤثر : :Phyto Collagen کلاژن گياهی به پوست کمک می کند تا حالت ارتجاعی خود را حفظ و از چين و چروک شدن آن جلوگيری می نمايد .
1.ويتامين E :خاصيت مرطوب کنندگی و آب رسانی دارد , به پوست نرمی و لطافت داده و در برابر تشعشعات مضر خورشيد از پوست محافظت می کند.آنتی اکسيدان و ضد عوامل بروز پيری زودرس است .
2.عصاره چای سبز:عصاره چای سبز از پوست در برابر مواد شيميايی اشعه ماورا بنفش UVB محافظت می نمايد و خطر ابتلا به سرطان پوست و التهاب پوستی را کاهش می دهد. ضد چروک بوده و باعث از بين بردن جوش ها و دانه های سر سياه می شود و نيز موجب تغذيه بيشتر پوست شده در نتيجه سلول ها شادابی خود را باز می يابند .
طرز استفاده :
1.صورت را شسته و خشک نماييد .
2.ماسک دو تيکه را از بسته در آورده و بخوبی روی دو ناحيه صورت (طبق شکل روی بسته)قرار دهيد .
3.در حدود 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد و سپس از گوشه ها به آرامی برداريد . مدت مصرف:هفته ای دو بار

موارد احتياط : 1.روی پوست های آسيب ديده از آفتاب ملتهب و حساس استفاده نفرماييد . در صورتی که در زمان مصرف پوست قرمز ملتهب متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت نماييد . 2.از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد . 3.روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفاده نفرماييد . 4.از نگهداری ماسک در حرارت خيلی پايين و خيلی بالا و نيز در بربر نور آفتاب مستقيم خودداری شود . 5.از دسترس کودکان دور نماييد . تعداد:پنج عدد ماسک نقابی مرطوب .28ml

ماسک های احياء کننده نقابی با عصاره و ترکيبات مختلف گياهان و مواد کانی طبيعی
سفيد کننده ، قوام دهنده ، کاهش دهنده چين و چروک
بهترين و موثر ترين روش برای جذب عناصر سازنده به پوست بوده و باعث طراوت شادابی و آرامش پوست صورت ميشود . این ماسک حاوی E,Dipotazium,Glycyrihizate ويتامين و عناصر طبيعی آرايشی ميباشد . عصاره ها و ترکيبات این محصول بشرح زير معرفی ميگردنند . ليمو , هندوانه , ويتامين ,B&C آلوور , سيب زمينی , خيار , ريشه گياه جينسنگ , گياه اسطوخودوس , جلبک دريايی , زرد آلو , عسل , گوجه فرنگی , انگور , توت فرنگی , هويج , گل سرخ , کيوی , انار , گيلاس وحشی , لوبيا سبز , پودر مرواريد , ويتامين C چای سبز .
طرز استفاده:
1.صورت را شسته و کاملا خشک نماييد .
2. ماسک را از بسته در آورده و بخوبی روی صورت خود قرار دهيد . مدت 15 الی 20 دقيقه صبر کنيد سپس ماسک را از گوشه ها به آرامی بردارید موارد احتياط: روی پوست های جراحت دار آسيب ديده از آفتاب ملتهب و حساس استفاده نفرماييد . چنانچه در زمان مصرف پوست قرمز ملتهب متورم شده و خارش پيدا کند کار را متوقف و با دکتر پوست خود مشورت کنيد . از تماس ماسک با چشم ها خودداری شود و در صورت تماس فوراً با آب بشوييد روی پوست های حساس به چسب زخم و بانداژ استفاده نفرماييد . از نگهداری ماسک در حرارت خيلی پايين و خيلی بالا و نيز در برابر نور آفتاب مستقيم خودداری شود . از دسترس کودکان دور نماييد .
تعداد:1 عدد ماسک مرطوب

دسته بندی شده در : معرفی محصولات آرايشی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب