نوشيدن اين آب طول عمر شما را زياد مي كند !؟

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ چهارشنبه, 18 شهریور, 1388 / بدون نظر

به گفته دانشمند روس، پروفسور بردیشیف راز طول عمر رهبران اتحاد جماهیر شوروی سابق، هند و کره شمالی نوشیدن این آب بوده است !

طبق تحقیقات صورت گرفته از سوی پروفسور “گنادی بردیشیف” دانشمند روس، نوشیدن آب قطب شمال به جای آب معمولی شیر موجب طول عمر انسان می‌شود.

این دانشمند اظهار داشت که برای بهبود حال “لئونید برژنف” رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق در دهه هفتاد به وی توصیه کرده بود که آب حاصل از ذوب شدن یخ های قطب شمال را بنوشد.

این پروفسور روس که خود 82 سال دارد درخصوص راز طول عمر و سلامتی گفت، از آنجا که هزینه تهیه آب از قطب شمال بالاست خود وی آبی با همان خواص تهیه می کند.

وی در خصوص چگونگی تهیه این آب افزود، آب معمولی شیر را پس از تصفیه منجمد کرده، سپس آن را از یخچال خارج می‌کند و اجازه می‌دهد تا دوباره ذوب شود به اندازه‌ای که در درون ظرف قطعه‌ای از یخ به حجم یک تخم مرغ باقی بماند.

این قطعه یخ تمام ناخالصی های آب از جمله موادی که سلولهای بدن را از بین می‌برد به خود جذب می‌کند. با خارج کردن این قطعه یخ یک لیوان حاوی آب سبک بدست می‌آید که مفیدترین نوشیدنی جهان است.

قطب شمال پس از قطب جنوب سردترین نقطه روی زمین است که بیشتر مساحت آن را دریا تشکیل می‌دهد. آب این دریا شور است و در دمایی پایین تر از آب شیرین منجمد می‌شود. آبهای اقیانوسی در این منطقه در زیر این یخها جریان دارد و منجمد نمی‌شود.

این آب که محتوی اکسیژن و دی اکسید کربن بیشتری نسبت به آب شیرین است، می‌تواند به نوعی نظریه دانشمند روسی را در خصوص مفید بودن این آب تفسیر کند.


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب