پورزون

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 10 شهریور, 1388 / بدون نظر

از 15 سالگی:برنامه رفع مشکلات پوست

حاوی عصاره طبيعی جلبک دريايی و اسيد سالسيليک آنتی باکتريال می باشد.جوش ها را از بن برده و از به وجود آمدن مجدد آنها جلوگيری می کند.

لابراتوار لورال پاريس روشی جديد برای مراقبت از پوست را ابداع نموده که در عمق پوست عمل می کند.

محصولات پاک کننده پورزون اثری 2 گانه دارند.پوست را پاک می کند و چربی اضافه سلول های مرده و مواد زايد را از سطح پوست پاک می کند.اثر آنتی باکتری آن باعث مقابله با بازگشت جوش ها می شود.

تکنولوژی جديد ایزوباکتر باکتری ها را ناتوان کرده و با حذف آنها باعث از بين رفتن جوش ها می شود و با از بين بردن چربی اضافه پوست را شفاف و درخشان می کند.

عملکرد پورزون در 3 مرحله می باشد:

مرحله 1 ژل پاک کننده

حاوی دانه های ريز و آبی رنگ بوده که منافذ پوست و آلودگی ها را کاملا تميز کرده و سلول های مرده پست را از بين می برد(لايه برداری) و ترشح چربی پوست را کنترل می کند.پوست را روز به روز روشن و صاف تر می کند.

صبح يا شب بر روی پوست خيس صورت ماليده و به نرمی ماساژ دهيد.ماساژ را بيشتر روی پيشانی بينی و چانه متمرکز کرده و سپس آبکشی نماييد.از تماس با ناحيه حساس دور چشم اجتناب کنيد.

مرحله 2 لوسيون

حاوی عصاره طبيعی جلبک دريايی و اسيد سالسيليک پوست را شفاف و تميز می کند منافذ آن را جمع کرده حاوی الکل طبی که صورت را ضد عفونی و جوش های آن را از بين می برد.پوست را مات لطيف و تازه می کند.

مرحله 3 کرم مرطوب کننده(تنظيم کننده چربی)

پوست را به مدت زياد آبرسانی و با تکنولوژی Pore target در عمق پوست نفوذ کرده و چربی را کنترل و منافذ نمايان پست را جمع می کند.مرطوب کننده پوست و مخصوص پوست های چرب و مختلط می باشد.


دسته بندی شده در : معرفی محصولات آرايشی
برچسب ها در : ,
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب