چاقوی 12 سانتيی متری در جمجمه مرد چينی

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ چهارشنبه, 18 شهریور, 1388 / بدون نظر

يك مرد چيني پس از آن‌كه يك چاقوي 12 سانتي‌متري در جمجمه‌اش فرو رفت، به طرز معجزه‌آسايي زنده ماند.

به گزارش ايسنا، «ون ون» 38 ساله، به دليل فرو رفتن يك چاقوي 12 سانتي‌متري در جمجمه‌اش در بخش بيماران سرپايي بيمارستان دانشگاه «جيائو‌تونگ» در منطقه «ژي‌آن» بستري شد تا پزشكان و جراحان اين مركز پزشكي، اين چاقو را از درون جمجمه‌اش بيرون بياورند.

اين در حاليست كه تصاوير X-RAY گرفته شده از جمجمه اين مرد نشان از اين دارد كه اين چاقو تا عمق جمجمه وي فرو رفته، اما هيچ آسيبي به غشاي مغزي اين مرد وارد نيامده است.

براساس اعلام پزشكان معالج اين مرد، چاقوي مذكور از نزديكي گوش اين مرد وارد جمجمه‌اش شده و تا نزديكي دهان وي فرو رفته است. با اين حال تنها چند رگ و عصب در محل فرو رفتن اين چاقو بريده شده است.

يكي از پزشكان اين مركز درماني در گفت‌و گو با روزنامه‌هاي دولتي چين يادآور شد: اين مرد بسيار خوش‌شانس بوده و هم‌اكنون مي‌تواند به راحتي سرش را تكان داده و اعمال شخصي خود را انجام دهد.

در گزارشات پليس محلي آمده است كه اين مرد توسط پدر 76 ساله‌اش با چاقو مورد حمله قرار گرفته و پدرش با وارد كردن چاقو او را به اين روز انداخته است.

«ون ون» در اين باره خاطر نشان كرد: من مشغول تميز كردن منزل بودم كه پدرم مرا مورد ضرب و شتم قرار داده و با چاقو به من حمله‌ور شد. من مي‌دانم كه پدرم پير است، اما از اين ‌كه بار ديگر مورد حمله وي قرار گرفته و مجروح شوم، بسيار مي‌ترسم و نمي‌دانم كه چگونه بايد به خانه بازگردم.


دسته بندی شده در : طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب