10 نكته براي تزئين منزل شما

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 10 شهریور, 1388 / بدون نظر

1- گذاشتن عكسهايي از اعضاء خانواده در گوشه و كنار خانه بسيار خوب است اما ازافراط خودداري كنيد. در هر اتاق عكس نگذاريد.

2- اضافه كردن گياه، سنگ، صدف و ديگر عناصر طبيعي به تزئينات خانه تاثير بسيار خوبي در روحيه اعضاء خانواده مي گذارد و در واقع طبيعت را به درون خانه مي آورد.

3- هرگز سعي نكنيد در تزئين منزل به كمال مطلق دست يابيد. خانه شما بايد زنده به نظر برسد و اين به معناي كمي به هم ريختگي است. بنابراين همه چيز نبايد هميشه درست در جاي خود باشد.

4- با گذاشتن چند شاخه گل تازه در خانه روحيه شادي به اعضاي خانه بدهيد.

5- سعي نكنيد لوازم منزل را هم رنگ انتخاب كنيد. بلكه بايد به هماهنگي رنگها توجه كنيد. تزئين خوب خانه به اين معنا نيست كه همه چيز يك رنگ باشد.

6- در اثاث خانه به دنبال خطوط زيبا و خوشايند و و فرم محكم و جاندار باشيد. اگر وسيله اي شكلي دارد كه مي دانيد هميشه دوستش خواهيد داشت همان را انتخاب كنيد. به طور حتم شما در طول زمان از طرح ،رنگ و پارچه مبل خسته خواهيد شد كه اين مشكل با تعويض رو به حل مي شود. مهم اين است كه فرم و مدل اين وسيله را دوست داشته باشيد.

7- هنگام جور كردن پارچه هايي با طرح هاي مختلف يك يا دو رنگ با پايه همسان در نظر بگيريد.

8- آثار هنري جالبي را كه بيانگر شخصيت شما باشند در گوشه و كنار خانه قرار دهيد. آثار هنري هميشه چشمگير است.

9- لوازم خانه را از نوع راحت و قابل استفاده تهيه كنيد تا به خانه شما حال و هواي صلح آميز و آرام بخشي بدهد. استفاده از فرش و گليم با الياف طبيعي و پارچه هايي چون كتان و ابريشم خام. حس باصفايي به خانه مي دهد و آن را به يك آشيانه گرم مبدل مي كند.

10- از اينكه به دنبال هر مد جديد براي تزئين خانه باشيد بپرهيزيد. اشيايي را براي خانه خود انتخاب كنيد كه دوست داريد در كنارشان زندگي كنيد.


برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب