پیشنهاد طراحان برای اتاق نشیمن

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ یکشنبه, 24 آبان, 1388 / بدون نظر

40

 در این شماره شما را با اصولی ساده اما کاربردی آشنا می‌کنیم .با هم به بررسی یک فضای نشیمن زیبا می‌پردازیم و عوامل زیبایی آن را بررسی می‌کنیم

استفاده ازرنگ و وسائل تزئینی:
به دلیل استفاده از وسائل تزئینی ساده با رنگهای شاد در فضای نشیمن و دقت به هماهنگی رنگی بین رنگ زرد دیوار و سبز قفسه ها و آبی آسمانی که در گوشه و کنار به کار رفته است، چشم به راحتی در فضا می چرخد و هیچ رنگی بر دیگری غلبه ندارد. استفاده از پارچه های متنوع نیز تابع همین امر است.

31

یک نشیمن جلوه گر:
از ترکیب وسائل مدرن با میز و صندلی های قدیمی فضای مطلوبی برای نشیمن ایجاد می شود. مبل راحتی وسط نیز با وجود اندازه بزرگ آن درفضای نشیمن به خوبی جا گرفته است و اندازه آن اشکالی را در فضا به وجود نیاورده است. به روکش مبلها نیز توجه بفرمایید.

32

خوش سلیقه عمل کنید:
به قفسه بندی جالب این فضا و نحوه احاطه کردن پنجره توجه نمایید. فضای زیبایی ایجاد شده و مجلل به نظر می آید. فضای زیر پنجره با چند اتصال ساده به یک گنجه زیبا برای قرار دادن سبد وسائل اضافی تبدیل شده است.

33

 اینهم نمای نزدیک از پرده آویخته این اتاق:

34

 راه حلی برای شومینه:
شومینه یک فضای مرکزی در اتاق نشیمن ایجاد می کند. اما موقعیت آن به گونه ای است که اسباب و اثاثیه نمی تواند اطراف آن بنشیند. در عوض به ما یک فضای سنتی می دهد. اما بعد از اتمام فصل سرما چگونه می شود از این فضا استفاده کرد؟
شما میتوانید با گلدانهای ترئینی و سفالینه های زیبا جلوی آنرا بپوشانید و فضای جالبی را بوجود آورید.

35

هنر در یک نگاه:
6 عکس بسیار زیبا از گلهای رنگارنگ که در قاب سفید نقش بسته اند؛ فضای خیره کننده ای را بوجود آورده است. شما هم می توانید با عکسهای ساده اما زیبا از گلها، فضای منزلتان را متحول سازید.استفاده هوشمندانه از کوسنهایی هماهنگ با رنگ محیط و عکسها تحسین برانگیز است.

36

باهوش باشید در استفاده از فضا:
به استفاده بهینه از کل فضایی که در اختیار دارید توجه نمائید. حتی فضای پشت مبلها که معمولا به آن توجه نمی شود.

37

جالب و کاربردی:
میز تاشو و دو صندلی به سبک قدیمی به صورت بسیار زیبا در فضای بین دو پنجره و پشت مبل نشسته است و لوستر کوچکی که بالای میز واقع شده است نور رمانتیکی را به فضا منتقل می کند.

38


برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب