چهره هايي که با جراحي زيبايي ، زشت تر شدند (عوارض جراحی زیبایی)

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ چهارشنبه, 6 آبان, 1388 / بدون نظر

شايد هر روز در گوشه و کنار دنيا خيلي‌ها عکــس يک هنرپيشه‌ هاليوودي يا يک ستاره موسيقي را در دست مي‌گيرند و روانه مطب جراحان پلاستيک مي‌شوند و اصرار مي‌کنند که پس از جراحي شبيه آنها شوند. در اين ميان شايد شما بسياري از جراحي‌هاي زيبايي که چهره صاحبانشان را بسيار زشت کرده‌اند را هيچ‌گاه نبينيد ولي ما در اينجا براي شما نمونه‌هايي از اين چهره‌ها را گردآوري کرده‌ايم که براي هميشه شما را از جراحي‌هاي زيبايي آنچناني منصرف مي‌کنند و شايد ديگر به سرتان نزند تا با جراحي‌ شبيه فلان هنرپيشه هاليوودي يا فلان ستاره موسيقي شويد…

مايکل جکــسون

18181
     قبل از عمل      بعد ازر عمل

در ميان چهره‌هاي موسيقي غرب که با انواع و اقسام جراحي‌هاي زيبايي تغيير چهره داده‌اند، مايکل جکــسون در صدر اين جدول ايستاده است. پس از تغيير رنگ پوست او از سياه به سفيد که نتيجه چند جراحي پلاستيک سنگين روي پوست او بوده است، داستان بيني او خود ماجراي ديگري است البته بعضي مي‌گويند پوست مايکل جکــسون در اثر ابتلا به نوعي بيماري پوستي به نام ويتيليگو دچار تغيير رنگ شده است. در اين بيماري رنگدانه‌هاي رنگي پوست از بين مي‌روند و اين موجب مي‌شود که پوست رنگ ببازد البته اين تغيير رنگ به صورت تکه‌تکه اتفاق مي‌افتد و بعيد است که پوست او به صورت يکپارچه در اثر ابتلا به اين بيماري يکدست از سياه به سفيد تبديل شده باشد. در اين ميان خبرها حاکي است که بيني مايکل جکــسون در اثر انجام عمل‌هاي جراحي چند باره روي آن ديگر فاقد هرگونه غضروف است و مثل يک پروتز است که مي‌توان آن را از صورتش جدا کرد!

مگ رايان

182183
    قبل از عمل         بعد ار عمل

شايد مگ‌رايان را در بسياري از فيلم‌هاي خانوادگي آمريکايي ديده باشيد که موهاي کوتاه روشن و صورت مليحي دارد ولي اين روزها ديگر خبري از آن ظرافت چهره نيست. لب‌هاي اين هنرپيشه و به خصوص لب بالايش کمي باريک است و شايد به همين دليل است که او صورتش را به تيغ جراحي سپرده و از روش‌هاي برجسته‌سازي لب استفاده کرده است.

لب‌هاي برجسته شده اين هنرپيشه، زيبايي چهره او را از بين برده است و در عين حال جراحي بيني او هم‌چندان زيبا از آب درنيامده است و او را از زني با چهره طبيعي به زني با چهره غيرطبيعي و پف کرده تبديل کرده است. شايد او هم پس از اين همه جراحي زيبايي خجالت مي‌کشد که به چهره جديدش در آيينه نگاه کند چون پس از خرج کردن آن همه دلار، زشت‌تر شده است.

دوناتلاورساچي

188189
     قبل از عمل       بعد ار عمل

حتما وقتي طرفدارانش پس از جراحي زيبايي به صورتش نگاه مي‌کنند اولين جمله‌اي که به ذهنشان مي‌آيد اين است که او چه‌قدر زشت شده است. بيني پهن و بزرگ و لب‌هاي ناقرينه او را به يک چهره نامتناسب تبديل کرده است تا خانمي با چهره ظريف و زيبا.

کريستين ويگ

18101811
     قبل از عمل        بعد ار عمل

شما فکر مي‌کنيد اين خانم چه بلايي بر سر بيني‌اش آورده است؟ درست مثل اين است که نصفي از بيني‌اش را بريده باشند. جراحي‌هاي زيبايي ميليون دلاري هميشه هم خوب از آب درنمي‌آيند و گاهي ممکن است شما را بسيار بسيار زشت‌تر کنند.

ملانین گریفیث

18421851
     قبل از عمل         بعد ار عمل

ملانین گریفیث هم یکی دیگر از چهر‌ه‌هایی است که شما را برای همیشه از جراحی پلاستیک نا امید می‌کند. چهره او پس از تزریق و کشیدن پوست صورتش بیشتر شبیه یک اردک شده است تا یک خانم‌ جوان و شاداب و حتی صورتش پیرتر به نظر می‌رسد.

لارافلاین بویل

18611872
     قبل از عمل         بعد ار عمل

اگر شما به عکــس‌های پیش و پس از جراحی پلاستیک او توجه کنید می‌بینید که لزومی به چنین جراحی‌های زشت‌کننده‌ای وجود نداشت. با این جراحی‌ها و تزریق‌ها چهره او از یک صورت متناسب و طبیعی و زیبا به صورتی ورم کرده و نامتقارن و نازیبا تبدیل شده است. شما حاضرید میلیون‌ها دلار بدهید تا زشت‌تر شوید؟


دسته بندی شده در : جديدترين مطالب ,طنز و سرگرمی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب