چگونه موهاي خيس را حالت دهيم

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ جمعه, 19 آذر, 1389 / بدون نظر

در اين مقاله ، “ديويد بايي” آرايشگر معروف چهره هاي هاليوودي نظير “اسکارلت جوهانسون” ، ” نيکول کيدمن” و “گوينت پالترو” روش حالت دادن موهاي خيس را به ما آموزش مي دهد. پس با ما همراه باشيد.

زمانيکه به کنار دريا مي رويد و موهايتان را در حوله مي پيچيد ، از ريشه موها تا نوک آن را با اين شامپو بشوييد و سپس با يک شانه دندانه درشت موهايتان را شانه کنيد. ( از برس استفاده نکنيد – برس موهايتان را خراب مي کند). با اينکار موهايتان نرم مي شوند – حتي بعد از شنا کردن در استخر – و به موهاي شما فر طبيعي مي بخشد.

بگذاريد موهايتان نمکي باقي بمانند!
• آب شور يکي از بهترين حالت دهنده هاست ، پس موهايتان را بعد از شنا در دريا نشوييد. در يکي از فيلم هاي سينمايي پيشنهاد دادم آنجلينا جولي بعد از بيرون آمدن از آب دريا موهايش را نشويد و زماني که موهاي وي را خشک کردم موهاي او داراي موج هاي طبيعي و فوق العاده اي شد که هيچ آرايشگري با فنون آرايشگري نمي توانست آنقدر طبيعي و زيبا موهاي او را درست کند.

ممکن است موهاي نازک زمانيکه خيس هستند ژوليده به نظر برسند ،‌پس وقتي که از آب بيرون آمديد ، موهايتان را از پشت با يک کش دم اسبي  ببنديد. ( فقط مراقب باشيد کشي که به موهاي خود مي بنديد از مواد طبيعي ساخته شده باشد،‌ تا باعث شکستگي موهايتان نشود).

• اگر شما عادت داريد مدت زمان زيادي در استخر بگذرانيد ، بهتر است بعد از بيرون آمدن از آب موهايتان را زير آب دوش نگه داريد تا کلر نتواند به موهاي شما آسيب بزند. بعد از آن با شامپوي مخصوصي که درست کرده ايد موهايتان را شسته و با شانه مرتب کنيد.

• وقتي که شما زمان زيادي را در آب و زير نور خورشيد مي گذرانيد ، موهايتان ضخيم تر و فردار مي شوند ، اين حالت مو زيباست اما شايد موهاي شما را ژوليده نشان بدهد. موهايتان را از دو سانتي فرق سر شانه کرده و به عقب بزنيد و با گيره سر محکم کنيد. يا قسمتي از موهاي خود را به کناري بزنيد و بگذاريد قسمت کوچکي از موهاي جلوي سر روي پيشاني تان بريزد . براي اينکه جذاب تر به نظر برسيد ، موهايتان را از وسط به دو قسمت کنيد و يک قسمت را با گيره ببنديد و بگذاريد قسمت ديگر روي شانه هايتان رها شوند.

• اگر مي خواهيد به مهماني برويد ،‌حتما يک يا نيم ساعت قبل از آب بيرون بياييد تا موهايتان زمان کافي براي خشک شدن داشته باشند. موهايتان را شانه کنيد ، يک قسمت را کنار بزنيد ، و قسمت ديگر را روي شانه هايتان رها کنيد. اگر مي خواهيد منظم تر به نظر برسيد ، يک پيشاني بند نقره اي را امتحان کنيد ، يا يک روسري کوچک به عنوان دستمال سر به موهايتان ببنديد ،  تا از بهم ريختگي موهاي شما در مقابل باد  محافظت کند.


دسته بندی شده در : پوست و مو
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب