۷ نکته کاربردی در اتاق نشیمن

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 19 بهمن, 1389 / بدون نظر

اتاق‌نشیمن هر خانه بیشترین اهمیت را در خانه دارد. امروزه ما مهمان‌هایمان را در اتاق نشیمن پذیرایی می‌کنیم، غذا می‌خوریم، تلویزیون می‌بینیم و روی کاناپه استراحت می‌کنیم. با رعایت ۷ نکته زیر در چیدمان اتاق نشیمن خانه خود می‌توانید فضای منزل را زیباتر و دلپذیرتر کنید.

مجسمه‌های چوبی با حالت‌های دوستانه و عاشقانه را در کنار مبلمانی از چوب قرار دهید، چرا که چوب خودمانی‌ترین ماده قابل مصرف در مبلمان است.
پتینه‌های کهنه کاری شده، به‌خصوص با رگه‌های طلایی، اتاق نشیمن شما را دنج‌تر می‌سازد. کاغذ دیواری هم با گل‌های خوش‌رنگ به رنگ‌های ساده و ملایم اهمیت دارند.
اگر می‌خواهید فضایی فوق‌العاده دوستانه ایجاد کنید، می‌توانید از روکش مبل شطرنجی یا گل‌دار استفاده کنید.
اتاق‌نشیمن زمانی که به سمت رنگ‌های غلیظ و شاد پیش می‌رود، فضای جوان‌تری دارد ولی استفاده از قهوه‌ای، نقره‌ای، طلایی و قهوه‌ای قرمز اتاق نشیمن را رسمی و موقر می‌کند.
به چیدمان اشیا دقت کنید، طوری که افراد در حین عبور و مرور مدام از صندلی و میز لگد نخورند و شاید لازم باشد بعضی مزاحم‌ها را دور کنید.
اگرچه بیشتر ما فکر می‌کنیم اتاق‌نشیمن کم‌نور، احساس امنیت به وجود می‌آورد ولی کمبود نور در درازمدت اثر بدی بر روحیه شما می‌گذارد. بهتر است فضا را با نور کم و زیاد به صورت توام ایجاد کنید.
یک قفسه چوبی برای چند کتاب شعر و یا موارد دیگر و قرار دادن آلبوم سی‌دی‌های موسیقی و فیلم در نظر بگیرید. با دیدن این قفسه کاربردی به یاد می‌آورید که راه‌های خوبی برای عصرهای دلتنگ جمعه وجود دارد.


برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب