5 روش برتر و آسان برای درمان ریزش مو

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ دوشنبه, 4 بهمن, 1389 / بدون نظر

همیشه درمان ریزش مو برای انسان هزینه ها و دغدغه های بسیاری داشته و دارد … در ادامه 5 روش برتر و آسان برای درمان ریزش مو بیان می گردد
ماساژ پوست سر
ماساژ یکی از بهترین روش های مبارزه با ریزش مو می باشد. این عمل باعث تحریم جریان خون به سمت فولیکول های مو و افزایش رویش مو می شود. شما می توانید این کار را به صورت دستی یا به کمک ماساژور های الکتریکی مخصوص پوست سر انجام دهید.

عصاره نخل اره ای
عصاره نخل اره ای در مقابله با ریزش مو بسیار موثر توصیف شده است. یکی از دلایل این خاصیت مربوط به نقش آن در کاهش میزان DHT در بدن می باشد. گفته می شود که این ماده یکی از دلایل ریزش مو می باشد.

ب- کمپلکس
ب- کمپلکس یکی از مکمل های بسیار مفید است که باید روزانه مصرف شود زیرا باعث مقابله با ریزش مو و ارتقا رشد موهای نو می شود.زیرا یکی از دلایل اصلی ریزش مو مربوط به کاهش ویتامین های بدن می باشد. بیوتین موجود در این مکمل از ترکیبات ضروری برای رویش مو می باشد.

مو از نوعی پروتئین به نام کراتین ساخته می شود.آمینو اسیدها یکی از ترکیبات لازم در ساختمان پروتئین ها می باشد.به همین دلیل یکی از روش های مفید برای جلوگیری از ریزش مو مصرف این دو ترکیب آمینو اسیدی می باشد.گفته می شود که در صورت مصرف 500 میلی گرم از هر دو نوع اسید آمینه (دو مرتبه در روز) در پیشگیری از ریزش مو و افزایش کیفیت آن بسیار موثر است.

در کنار روش ها و درمان های آسان ذکر شده باید گفت که داشتن تغذیه مناسب و سالم در پیشگیری از ریزش مو بسیار موثر است.


دسته بندی شده در : پوست و مو
برچسب ها در : ,
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب