3مرحله برای ساخت یك اتاق نشیمن شیک و راحت!

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 3 اسفند, 1389 / بدون نظر

مرحله 1 : رنگ اتاق راحتی

این اتاق راحتی فضای زیادی برای راه رفتن ، پنجره‌های بزرگ و دراز رو به جنوب و كف پوش‌های چوبی دارد. تابش آفتاب به رنگ‌ها ، لوازم و صندلی‌های راحتی با نیم رخ خمیده بسیار عالی است، روكش‌ها یی كه جنس چروك ونا مرتب دارند برای رو مبلی زیبا است. میز پیشدستی سیاه و بزرگ در جلوی صندلی برای این مكان فكر خوبی است.

صندلی‌های شیك در طرح اتاق بزرگمان جا‌های خوبی قرار می‌گیرند. وجود پرده ی كرم رنگ و و میز كناره ی قهوه ای صندلی بسیار هم خوانی دارند. قالیچه در كف زمین وجود دارد اما رنگ تیره آن باعث شده كه به چشم نیاید. پنجره یك عامل اساسی در این اتاق راحتی است؛ در آن جا 11 پنجره وجود دارد كه در كنترل نور بسیار مهم است.

مرحله 2 : فراهم كردن آن مكان


صندلی‌های راحتی با روكش‌های گل دار در آن جا بسیار زیباست. و نمی‌شود در بین آن‌ها تصمیم گرفت. در بعضی مواقع می‌توانید هر دوی آن‌ها را انتخاب كنید. برای رو مبل كردن باید قیمت و سازگاری با وسایل مجاور خود را در نظر داشت. وجود صندلی‌های آبی و سبز به اتاق رنگ تازه ای می‌دهد.
تركیب رنگ

رنگ فرش در كف اتاق نشیمن بسیار مهم است. فرش‌های گرد و ریش ریش بافته شده جذابیت بیشتری به كف اتاق می‌دهد. بالش‌ها با بافت‌های گوناگون به خصوص رنگ زرد در اتاق قرار می‌دهیم. پارچه‌های تیره در چوب بلوط با نقاشی‌های با رنگ سفید بسیار جلوه می‌كند. رنگ دیوار‌ها نیز رنگ زرد كم رنگ است.
مرحله 3: راحتی

این اتاق راحتی كاملا بی عیب ساخته شده است، و در آن تابش نور خورشید نیز در نظر گرفته شده است. رنگ‌های تیره در تابش نور هیچ اثری ندارند. رنگ‌ها ، پارچه‌ها و الگو‌ها در تركیب با یكدیگر و به كار بردن سلیقه‌های شخصی نتیجه ای بسیار جالبی می‌دهند. همچنین میز پیش دستی كه با رنگ روغنی رنگ شده و فرش شطرنجی روی زمین بسیار زیباست.

دستکاری

تزیینات لبه ی دیوار كه به وسیله قاب عكس‌هایی كه در آن از پارچه‌های ابریشمی به كار رفته و نور را به شكل خاصی بازتاب می‌كند در فضا بسیار زیبا و متفاوت است.

لوازم مناسب

شیشه برگردانده شده روی میز بازتابش نور خورشید را بهتر  و زیبا تر می‌كند. و با این گونه وسایل تزیین اتاق بسیار جذاب می‌شود.


برچسب ها در : ,
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب