توصیه هایی به خانم ها برای داشتن لبخندی سفید

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ سه شنبه, 10 خرداد, 1390 / بدون نظر

هیچ می دانستید شما می توانید با شگردهایی در انتخاب رنگ لباس، جواهرات و حتی رنگ موهایتان، لبخندتان را سفیدتر نشان دهید؟ این شگردها آسان است، فقط کافی است رنگ دندان ها را بشناسید و کمی هنر هماهنگی رنگ ها و تضاد آن ها را یاد بگیرید. البته می توانید از دندانپزشک تان هم کمک بگیرید.
اگر دندان های شما ته رنگ زردی دارند و دوست دارید که آن ها سفید تر به نظر برسند، می توانید به آسانی و به کمک خطای چشم ، راه های ساده ای را به کار ببرید و دندان هایتان را سفیدتر و براق تر جلوه دهید:
۱) جواهرات براق را انتخاب کنید و از طلای سفید استفاده کنید. این جواهرات براق و طلای سفید دندان های شما را براق تر جلوه می دهند. اگر دندان های نسبتا زردی دارید از به کار بردن طلای زرد بپرهیزید.
۲) موهای خود را تیره نگه دارید. دکلره کردن و بور کردن موها، رنگ دندان های شما را تیره تر نشان می دهند.
۳) لباس های روشن نپوشید. زیرا دندان ها شما در تضاد با این رنگ های روشن لباس ها، تیره به نظر می رسند.
۴) برنزه شوید. پوست های طلایی و تیره، دندان ها را سفیدتر نشان می دهند. لازم نیست برای برنزه کردن پوست تان آفتاب بگیرید یا به سالن های زیبایی بروید. می توانید از کرم پودر های رنگی و لوسیون ها استفاده کنید و پوست خود را کمی به رنگ برنزه در آورید.
۵) در انتخاب رنگ رژ لب تان دقت کنید.لب ها نزدیک ترین تماس را با دندان های شما دارند. رنگ رژ لب شما ممکن است دندان های شما را تیره، زرد، یا روشن و سفید نشان دهد. رژ لب هایی با ته زمینه رنگ قرمز و یا رنگ هایی از خانواده آبی مانند بنفش و صورتی، رنگ دندان های شما را سفید تر نشان می دهند. برعکس از رژ لب هایی با ته رنگ نارنجی و زرد و قهوه ای دوری کنید. این رنگ ها دندان های شما را زرد نشان می دهند.


دسته بندی شده در : جديدترين مطالب
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب