زنان سرپرست خانوار به كربلا می‌روند.

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ دوشنبه, 19 تیر, 1391 / بدون نظر
    رییس سازمان بهزیستی گفت:با توجه به اعزام مددجویان ومعلولان تحت پوشش این سازمان به كربلا معلی،جمعی از زنان سرپرست خانوار نیز به این سفر معنوی اعزام می شوند.

همایون هاشمی روز پنجشنبه در حاشیه اجرای نهمین برنامه طرح آفتاب ( طرحی برای بهترزیستن) در شهرستان ساری در جمع خبرنگاران افزود:درصدد هستیم تا 10 هزار نفر از مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی را به كربلا اعزام كنیم.

وی با بیان این كه نیمی از این سهمیه اعزام به كربلا به زنان سرپرست خانوار اختصاص دارد ؛ گفت:‌این اعزام ها بعد از پایان ماه مبارك رمضان براساس اولویت های در نظر گرفته شده صورت می گیرد.

وی در مورد برنامه های هفته بهزیستی در سالجاری گفت: قرار است 30 میلیارد تومان اعتبار در قالب وام قرض الحسنه به استانهای سراسر كشور اختصاص داده شود.

وی در باره ی برنامه های سازمان بهزیستی در ماه مبارك رمضان نیز گفت:‌ قرار است هر دو شب از ماه رمضان را در یك استان و یا استان هم جوار آن سپری كرده و از نزدیك با مسئولان و مددجویان آن استان در ارتباط با مسایل و مشكلات شان گفت و گو كنیم .

وی با اشاره به برپایی بازارچه های خیریه در تهران و دیگر استان های كشور گفت: برخلاف سال گذشته برنامه ماه مبارك رمضان در سطح مراكز سازمان بهزیستی با حضور مددجویان و خانوادهای آنها برگزار می شود.

وی در باره اهدای بن رمضان به مددجویان این سازمان نیز افزود:هنوز در این مورد به طور كامل به نتیجه نرسیده ایم و میزان ومبلغ بن رمضان هنوز مشخص نشده و در دست بررسی است اما امیدواریم خبرهای خوشی به مددجویان در این ماه بدهیم.
jazabnews.com

دسته بندی شده در : موفقيت و آرامش
برچسب ها در : ,
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب