مرد زندگی‌تان را خوش پوش کنید

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ چهارشنبه, 7 اسفند, 1392 / بدون نظر

چطور مردتان را خوش لباس کنید؟

خیلی اوقات وقتی صحبت از شیک و مطابق مد روز لباس پوشیدن است، مردها نیاز به کمک دارند! آنها همانند خانم‌ها به جزئیات دقت نمی‌کنند و اغلب نمی‌توانند بین انواع رنگ‌ها و سایه ها تفاوت قائل شوند.

همچنین ممکن است آنها متمایل به راحت لباس پوشیدن باشند تا اینکه به ظاهرشان توجه کنند، پس احتمالا جین کمرنگ و کفش ورزشی را بر شلوار کتان و کفش کلاسیک مردانه ترجیح می‌دهند.

بعلاوه اکثر مردها از خرید کردن متنفرند، بنابراین در پوشیدن جین کمرنگ و حتی لباس زیرهای قدیمی و پاره‌شان، تا جایی که امکانش باشد ثابت قدمند!

قبل از اینکه تمام لباس‌های مردتان را دور بریزید و از او تقاضا کنید آنچه که شما می‌گویید را بپوشد، برخی نکات درباره‌ی اینکه چطور اینکار را انجام دهید را در نظر داشته بگیرید تا اینکه این کار را طوری انجام دهید تا هر دو تان اتفاق نظر پیدا کرده و از این تغییرات راضی باشید.

با چیزهای مشابه با ذائقه‌ی مردتان شروع کنید.

اگر از آن دسته مردانی است که جین و تی‌شرت میپوشد، اینطور فکر نکنید که او بی درنگ شروع به پوشیدن شلوار پارچه‌ای و پیراهن دکمه‌دار می‌کند. او را تشویق کنید تا بجای اینکه از فروشگاه‌های تخفیف خورده‌ی یکی بخر دو تا ببر خرید کند، تعدادی جین مدرن و مطابق مد روز و شاید هم شلوارهای طراحی شده توسط برندهای مشهور را امتحان کند.

این لباس‌ها هنوز برای او راحتند اما شیک‌تر، به همین دلیل تعریف کردنی تر خواهند شد.

همچنین اگر با لباس‌های راحت شروع کردید، می‌تواند به جارختی او چیزهای شیکی اضافه کنید. مثلا ممکن است هنگامی که سردش است، سویی‌شرت کلاه‌دار به تن کند، پس شما می‌توانید به او پوشیدن یک ژاکت نرم و زیبا را روی تی‌شرتش پیشنهاد کنید.

حتی اگر او خودسر است، می‌توانید چند سویی‌شرت کلاه‌دار شیک دیگر برایش بخرید، بجای انواع بی قواره و بی ریخت، طرح‌ها و مارک‌های با کیفیت را انتخاب کنید. حتی میتوانید ژاکت‌های مورد نظرتان را بخرید و آنها را در دسترسش قرار دهید.

خیلی راحت است که لباس‌های شیکی را به مردتان پیشنهاد بدهید، اما فراموش نکنید که شاید او همیشه با ژاکت و شلوار راحت نباشد. پس احتیاج دارید تا با او مصالحه کنید، او را تشویق کنید تا با شلوار جینش پیراهن دکمه‌دار بپوشد و آنرا با دکمه‌های باز و آستین تا کرده رها کند.

اگر روی شلوار جین و تی‌شرتش سماجت می‌کند، پس به او پیشنهاد کنید تا بجای کفش‌های ورزشی‌اش، کفش‌های زیباتری را امتحان کند.

خواستن از مردتان برای پوشیدن لباس زیرهای بهتر هم میتواند چالش بر انگیز باشد! چرا که مردان اغلب به یک سبک خاص لباس زیر می‌چسبند و برای تغییر آن دو دل‌اند. برای او چند تکه لباس زیر جدید بخرید که مدرن و جذاب‌ترند، اما هنوز در همان سبکی است که او به آن عادت دارد.

اگر او اسلیپ می‌پسندد، برایش اسلیپ با پاچه‌های بلندتر و اگر کمی شکم دارد، با کمر پهن‌تر انتخاب کنید. شاید نخواهد هیچوقت باکسر های نخی را امتحان کند، اما هنوز هم می‌توانید چند شورت به اصطلاح مامان دوز زیبا برایش بخرید.

به سراغ انواع ابریشمی نرم که با نخ ترکیب شده بروید و از طرح‌هایی که فکر می‌کنید نمی‌پسندد هم دوری کنید، طرح‌هایی مانند قلب قلبی و هر چیز گرافیکی دیگر!

اگر با او به صلح برسید و مواردی را بخرید که او دوست داشته باشد و با ذائقه‌اش یکی باشد، خواهید توانست تغییرات دیگری را نیز با وی پیش ببرید. بدین ترتیب به او کمک خواهید کرد تا بهترین ظاهر را بدست بیاورد! راحت بود؟

منبع: مجله اینترنتی سرخاب سفیداب


برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب