آموزش ساخت دستبند چرمی

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ دوشنبه, 25 فروردین, 1393 / بدون نظر

چرم و لوازم دست ساز

چرم در ساخت خیلی از وسایل و مخصوصا پوشاک به کار میره و چون چرم طبیعی جنس خیلی مرغوب و زیبا و صد البته با دوامی هست و تهیش هم آسون نیست معمولا قیمت بالایی داره. کارهایی که با چرم طبیعی هستن از اونجایی که چرم ظرافت داره و به نسبت پارچه های دیگه کمتر هست، با دست ساخته میشن و خیلی به دستگاهها و ماشین های مختلف سپرده نمیشه.

آموزش ساخت لوازم دست ساز

 

دستبند های چرمی

دستبند های چرمی همیشه مثل بقیه لوازم چرم از زیبایی و جلوه خاصی برخوردارن. حالا اگر این دستبند ها ساخت دست خودمون باشه که دیگه عالی میشه. در اینجا آموزش مرحله به مرحله چند دستبند زیبای چرم رو قرار میدم.

چرم رو میتونید از بازار تهیه کنید. برای ساخت این دستبندها میتونید از لباس یا وسایل چرمی که حالا بلااستفاده شدن هم استفاده کنید. ولی پیشنهادم اینه که مقداری چرم تهیه کنید و در آموزش های امروز و آینده همراه ما باشید.

آموزش گام به گام ساخت دستبند چرمی زیبا دکمه ای:

همونطور که در تصاویر مشخصه از یک مستطیل چرمی و چند مهره و یک نخ نایلون زخیم و یک دکمه استفاده کرده. شکلها کاملا واضحه و من توضیحی در موردشون نمیدم. فقط برای سوراخ کردن چرم از دستگاه پانچ مخصوص استفاده میکنن. اگر شما اولین بارتونه و دستگاه پانچ ندارید بهتون پیشنهاد میدم با یک میخ اینکار رو انجام بدید. البته باید خیلی مراقب باشد که چرم پاره یا خراب نشه. اگرم دستگاه پانچ داشتید که دیگه عالی میشه.