نکات یک آرایش طلایی

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ چهارشنبه, 31 اردیبهشت, 1393 / بدون نظر

آرایش طلایی (مقاله ای از جولیاردفورد)

 رنگ طلایی یکی از رنگهایی است که می‌توان با آن کارهای زیادی انجام داد چون با هر رنگ پوستی سازگار است و می‌توان در طول روز و شب از آن استفاده کرد. کمی رنگ طلایی درخشندگی مطلوبی را به صورت شما می‌دهد.

آیا همه افراد می‌توانند از رنگ طلایی برای پوست خود استفاده کنند؟

خانم جولیاردفورد مشاور امور زیبایی پاسخ مثبت به این سوال میدهد و می‌گوید فقط کافیست باشیوه های استفاده از این رنگ آشنا شوید.

اگر می‌خواهید از رنگ طلایی در چشمان خود استفاده کنید باید کمی برق لب طلایی نیز بر روی لبهای خود بمالید، اگر مقدار کمی هم روی گونه هایتان مشاهده شود هیچ کس نمیتواند از آرایش شما ایراد بگیرد. سایه های طلایی و براق به تنهایی و یا با خط چشمهای مشکی قیافه شما را جذاب و خواستنی می‌کند. توجه داشته باشید که در این نوع آرایش لب ها نباید بیش از اندازه پر رنگ شوند و استفاه از یک برق لب ملایم کفایت می‌کند.

استفاده از رنگهای طلایی بر روی چشم جلوه خاصی دارد. این چشمهای شماست که بیشترین تاثیر را بر روی فرد مقابل میگذارد. جولیا معتقد است که زمانیکه در حال صحبت کردن با کسی هستید آنها به چشمانتان نگاه می‌کنند و از این گذشته سایه چشم در طی مدت زمان طولانی از بین نمیرود و لازم نیست هر چند ساعت یکبار تجدید شود.

یکی از متدهای جدید آرایش پیشنهاد می‌کند که فقط مقدار کمی از رنگ طلایی استفاده کنید و تا آنجا که ممکن است آنرا به زردی متمایل نکنید. به دنبال رنگهای طلایی گرم و یا طلایی مخلوط برنز بروید. چشمانتان هر رنگی باشد با رنگهای ذکر شده متناسب خواهند بود. هیچ‌گاه کل پلک خود را طلایی نکنید. در نزدیکی مژه ها از رنگ طلایی پر رنگ تر استفاده کنید و هرچه از مژه ها دور می‌شوید تن طلایی را ملایم تر کنید و برای جذابیت بیشتر از بعد پلک تا زیر ابرو را محو کنید. سعی کنید که سایه از رنگ تقریبا طلایی از گوشه داخلی چشم شروع شود و در گوشه خارجی چشم به نقره ای برسد. این کار باعث می‌شود که رنگ ها حالت طبیعی تری را به چشمان شما القا کند.

اگر قصد دارید کمی رنگ طلایی به صورت خود اضافه کنید باید مطمئن شوید که پوست تان در شرایط مناسبی است چون رنگ طلایی لک ها و جوشها را برجسته تر می‌کند. پیش از استفاده از رنگ طلایی پوستتان را تمیز کنید و بعد مقداری مرطوب کننده استفاده کنید. جولیا معتقد است زمانی که پوست تمیز است درخشندگی بیشتری دارد. لازم نیست خیلی خودتان را طلایی کنید. بهتر است از یک رژگونه طلایی ملایم هم برای گونه ها استفاه کنید. استفاده از ریمل در این نوع آرایش الزامی است. بعد از خشک شدن ریمل روی مژه‌ها مقداری اکریل طلایی بریزید. سپس به وسط پیشانی  و زیر برجستگی گونه های خود مقداری کمی پنکیک طلایی ملایم بزنید. روی لبهای خود را رژ لب بنفش براق و ملایم بزنید و زیبایی صد چندان پیدا کنید.


دسته بندی شده در : آرايش و زيبایی
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب