چگونه به یک خانم احساس خاص بودن بدهیم؟

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ شنبه, 7 آذر, 1394 / بدون نظر

چگونه به یک خانم احساس خاص بودن بدهیم؟

زن‌ها مخلوقات فوق‌العاده‌اي هستند. زندگي دروني‌شان غني است و احساسي‌تر و شهودي‌تر از مردها هستند. زن ها عاطفي‌تر و حواس‌ جمع‌تر بوده و بيشتر نسبت به عمل‌ها و عكس‌العمل‌هاي اطرافيان‌شان حساس هستند.

به او احساس خاص بودن بدهيد

اگر كارهايي بكنيد كه به زني احساس خاص بودن، با ارزش بودن و مهم بودن بدهد، سريع‌تر از هر چيز ديگري شما را پيش او محبوب مي‌كند. هرچه بيشتر به او احساس خاص بودن بدهيد و هر چه بيشتر خودباوريش را بالا ببريد، درباره خودش و درباره بودن با شما احساس بهتري پيدا مي‌كند. براي اينكه زني عاشق شما بشود، هيچ راهي سريع‌تر از اين وجود ندارد كه در حضور شما احساس بسيار خوبي داشته باشد.

براي اينكه به زني احساس خاص بودن بدهيد، چهار كار هست كه مي‌توانيد هر بار او را مي‌بينيد انجام بدهيد:

از او به گرمي استقبال كنيد

1- به گرمي از او استقبال كنيد. وقتي او را مي‌بينيد، صميمانه و با محبت لبخند بزنيد. حتي وقتي پشت تلفن با او صحبت مي‌كنيد هم لبخند بزنيد. هر وقت لبخند مي‌زنيد، خودباوري او را و خودباوري خودتان را بالا مي‌بريد. هر دو احساس بهتري پيدا مي‌كنيد.

براي كارهاي بزرگ و كوچك بگوييد متشكرم

2- تشكر كنيد. براي هر كار كوچك و بزرگي كه براي‌تان مي‌كند، بگوييد «متشكرم». به خاطر سر وقت آمدن از او تشكر كنيد. به اين خاطر كه به شما زنگ مي‌زند تشكر كنيد. برايش كارت تبريك بگيريد و به او هديه‌هاي كوچك و گل بدهيد تا قدرداني‌تان را نشان بدهيد. حتما آن آهنگ را شنيده‌ايد كه مي‌گويد «وقتي از كنار صندليم رد مي‌شوي، موهايم را نوازش كن». چيزهاي كوچك، معناي زيادي دارند. براي زن‌ها چيزهاي كوچكي كه تشكر و قدرداني را نشان مي‌دهد باعث مي‌شود شما را دوست داشته باشند و حتي بيشتر بخواهند پيش‌تان بمانند.

خصوصيات و شخصيتش را تحسين كنيد

3- كار ديگري كه مي‌توانيد انجام بدهيد، تحسين است. خصوصياتش را تحسين كنيد، شخصيتش را تحسين كنيد و چيزهايي كه دارد را تحسين كنيد. به خصوص لباس‌ها و ظاهرش را تحسين كنيد. زن‌ها عاشق اين هستند كه به آنها گفته شود عالي به نظر مي‌آيند. هر وقت كه او را مي‌بينيد بگوييد كه چقدر خوب به نظر مي‌آيد و هيچ‌وقت از هيچ‌چيزي در ظاهر او ايراد نگيريد؛ حتي اگر خودش از شما بپرسد.

 

نشان دهيد قدرش را مي‌دانيد

4- براي هر كاري كه مي‌كند يا به هر موفقيتي كه مي‌رسد، نشان بدهيد كه قدرش را مي‌دانيد. هر وقت از او تعريف مي‌كنيد، خودباوريش بالا مي‌رود. احساس مي‌كند خوشبخت‌تر است. او كلماتي را دوست دارد كه به او احساس خاص بودن و مهم بودن بدهند و كسي را كه اين كلمات را مي‌گويد هم دوست دارد.

وقتي پيوسته به او لبخند بزنيد، از او تشكر كنيد، تحسينش كنيد و از او تعريف كنيد، بيشتر از هر رفتار ديگري باعث مي‌شويد كه شما را دوست داشته باشد و دلش بخواهد با شما باشد.

برایان تریسی

منبع: تیپ لایف دات آی آر


دسته بندی شده در : روانشناسی و خانواده
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب