نکات خانه داری

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ پنج شنبه, 9 اردیبهشت, 1395 / بدون نظر

نکات خانه داری

شما به عنوان کسی که اداره خانه و خانواده را برعهده دارد، همیشه در معرض دید همه هستید، چه پدر و مادرتان و چه همسرتان و از همه مهم تر دوستان و آشنایان هم به کارهای شما بسیار دقت می کنند. کمترین خطای شما در مورد خانه داری بزرگ ترین جلوه را دارد و کوچک ترین کار شما زیباترین نما را دارد. پس همیشه سعی کنید به عنوان یک زن با دانستن بیش از دیگران خودتان را یک سر و گردن بالاتر بکشید تا آنکه در میان اقوام تان صحبت از کارهای بزرگ شما باشد. کاری که به شما اعتبار و هویتی جدید و دوست داشتنی می دهد؛ هویتی که حتی بیش از لقب کدبانو را به شما می دهد.

▪ فضای کافی برای آویزان کردن حوله ها ندارید؟

شاید این مساله خیلی ها باشد؛ خیلی هایی که در این شهر در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند و از داشتن فضای کم چه برای زندگی و چه برای انجام کارهای روزمره شان رنج می برند. حالا شما به جای استفاده از آویز حوله از جالباسی استفاده کنید. با قرار دادن یک جالباسی کنار دیوار بدون نیاز به فضای افقی جای بیشتری برای آویزان کردن حوله ها خواهید داشت و به علاوه به این شیوه حوله ها روی هم قرار نمی گیرند و زودتر خشک می شوند.

▪ از دست مورچه ها کلافه شدید

شما هم از دست مورچه ها کلافه شدید، امر عجیبی نیست. خیلی ها دچار این مشکل هستند. این مساله ای نیست که بتواند کدبانویی را مانند شما از پا دربیاورد. یک راه آسان و بدون دردسر و حتی بدون هزینه وجود دارد. شما که برای سالاد و خوردن، خیار می خرید؟! حالا از این به بعد، پس از پوست کندن خیار، به جای آنکه پوست خیار را به سطل بیندازید، می توانید برای رها شدن از مورچه ها از آن استفاده کنید. تنها کافی است پوست خیار را نزدیک سوراخ مورچه ها قرار دهید. به همین آسانی.

▪ پاک کردن آدامس از لباس

برخی از ما همیشه این مشکل را باکودکان مان داریم که گاهی آدامس شان به لباس هایشان می چسبد یا گاهی جایی می نشینند و لباس شان آدامسی می شود. تا امروز چه تمهیدی برای آن می اندیشیدید؟! از امروز هر وقت لباس هایتان آدامسی شد تنها کافی است آن لباس را به مدت یک ساعت در فریزر بگذارید و بعد از آن آدامس به سادگی از لباس جدا خواهد شد.

▪ یک استفاده جدید از لیمو

لیمو از جمله میوه هایی است که استفاده های بسیاری در امور روزانه مان دارد. امروز هم من یک استفاده جدید از لیمو را به شما می گویم. برای سفید کردن لباس های سفید خود دنبال ساده ترین راه بگردید. لباس هایتان را با چند تکه لیمو به مدت ۱۰ دقیقه در آب خیس دهید. پس از آن به سادگی لباس هایتان تمیز می شود.

ملکه رنجبر

منبع: پرشین پرشیا داتکام


دسته بندی شده در : سرگرمی
برچسب ها در : ,
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب