تغییر حسابی در چهره

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ پنج شنبه, 23 اردیبهشت, 1395 / بدون نظر

چی کار کنم که یک تغییر حسابی در چهره داشته باشم؟

بعضی‌ها می‌گویند از خوش بودن زیادی است که آدم حوصله‌اش سر می‌رود و ظاهرش می‌زند توی ذوقش و هوس عوض کردن یک چیزی در ظاهرش را می‌کند. بعضی‌ها هم می‌گویند کسی که همیشه یک مدل و یک شکل است، خودش را از لذت تغییر و تنوع محروم کرده. فرقی نمی‌کند به کدام طرف طیف نزدیک‌تر باشید. این را که تغییر ظاهر می‌تواند حال آدم را هم عوض کند، احتمالا همگی قبول داریم. پس اگر دل‌تان می‌خواهد در این بهار دل‌انگیز بارانی یک تغییری به سر و ظاهر خودتان بدهید و شکل جدیدی در آینه ببینید، ما چند تا راهکار برای تغییر حسابی در چهره تان داریم.

دنبال پیشنهاد جراحی پلاستیک که نیستید؟! اینجا راه هایی با کمترین درد و خونریزی(!) پیشنهاد میکنیم، آن هم فقط برای تنوع!

 یک رنگ تازه را امتحان کنید.

رنگ کردن موها اولین گزینه است. اگر اهل هر هفته رنگ عوض کردن نباشید، می‌تواند بهترین گزینه هم باشد.

اگر همیشه موهایتان تیره بوده، دل را به دریا بزنید و این بار روشن‌شان کنید.

اگر اهل رنگ کردن مو بوده‌اید، اما دائم طیف‌های مختلفی از قهوه‌ای را تست کرده‌اید، حالا سراغ یک رنگ عجیب بروید. مطمئن باشید رنگ آبی یا صورتی موها موجب مرگ هیچ‌کس نمی‌شود!

موهایتان را کوتاه کنید

خانم یا آقا فرقی نمی‌کند؛ این یکی هم یک راه خوب و دم دستی است. طبیعتا برای ایجاد یک تغییر اساسی نمی‌شود به رساندن موها تا پشت زانو فکر کرد! اما کوتاه کردن مو، خرجش یک قیچی است و چند تا پیس‌س‌س آب! خیلی غصه زحمتی را که بابت بلند کردن موهایتان کشیده‌اید، نخورید. دوباره بلند می‌شوند.

اگر موهایتان بلند باشد، می‌توانید به مدل‌های عجیب و غریب‌تر هم فکر کنید. مثلا جلوی موها را کوتاه کنید و پشتش را بلند بگذارید، یا برعکس. یا این که فقط روی موها را خرد کنید تا کمی حجیم‌تر به نظر برسند. این طوری می‌توانید چند ماه بعد دوباره دست به قیچی شوید و یک تغییر دیگر هم با کوتاه کردن حسابی موها بکنید.

تغییر حسابی در چهره

اگر موهایتان خیلی بلند نیست، باز هم می‌توانید یک تغییر اساسی داشته باشید. مثلا موهایتان را پسرانه بزنید، یا حتی کچل کنید! رویت پوست کف سر در آینه لذتی دارد که جز کچل‌ها کسی آن را نچشیده!

فر کنید / صاف کنید

موهایتان فر و وز است؟ بروید کراتینه کنید یا صاف کنید.

موهایتان صاف و بی‌حالت است؟ بروید فر کنید.

اگر جای مطمئن و کاربلد بروید که موهایتان را به کل نسوزانند و کچل نشوید، ایده بامزه خوبی است که بعدش از دیدن خودتان در آینه شگفت‌زده می‌شوید!

بافت بزنید

بروید آرایشگاه، بنشینید و بگویید موهایتان را ببافند. مدل‌های مختلفی از بافت مو وجود دارد که می‌توانید هر کدام را امتحان کنید. از مدل‌هایی که یک گل کنار سرتان درمی‌آورند، تا مدل‌های رشته‌ای که شبیه بومیان افریقا می‌شوید! چند ساعت درد بکشید، چند هفته تغییر را احساس کنید، بعد هم باز کنید و برگردید سر خانه قبلی!

ابروهایتان را رنگ کنید

این یکی تغییر عجیبی است. آدم فکر نمی‌کند دو میلی‌متر ابرو انقدر موثر باشد. ولی کافی‌ست کمی روشن‌ترش کنید، تا ببینید ناگهان چقدر عوض می‌شوید!

تغییر حسابی در چهره

هشدار: روشن کردن رنگ ابرو، سن را بیشتر از آن چه هست، نشان می‌دهد!

مدل ریش و سبیل‌تان را عوض کنید

تا حالا ریش پروفسوری را امتحان کرده‌اید؟ یا سبیل قیصری را؟ چیزی را که هیچ وقت امتحان نکرده‌اید، روی صورت‌تان دربیاورید. چند روز بعد برایتان عادی می‌شود و البته جالب!

منبع: چی دات آی آر


دسته بندی شده در : آرايش و زيبایی ,پوست و مو
برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب