انرژی مثبت را به خانه تان هدیه دهید

پست شده بوسیله مدیر سایت در تاریخ جمعه, 14 خرداد, 1395 / بدون نظر

انرژی مثبت را به خانه تان هدیه دهید

فنگ شویی (Feng shui) به معنای لغوی “باد و آب”، بخشی از فلسفه طبیعت در چین باستان است و در واقع فنگ شویی به معنای درک ارتباط میان طبیعت و وجود انسان است به طوریکه به ما کمک می کند با محیط اطراف خود یکی شده و با آن هماهنگ باشیم.

در این دانش، از قرار دادن هر چیز در جای صحیح صحبت می شود. این جای صحیح بر اساس جهت های جغرافیائی و انرژی های ناشی از وجود عناصر مختلف در کنار هم ایجاد می شود. همچنین در فنگ شویی نکاتی وجود دارد که باعث افزایش انرژی مثبت در خانه میشود. مانند:

  • در خانه شمع و عود روشن کنید، چون انرژی های منفی را دور می کند.

  • در خانه از تابلوهای شیشه ای استفاده نکنید. سعی کنید قاب تابلوها چوبی باشد. قاب های چوبی انرژی بسیار زیادی دارند. این قاب ها از انرژی طبیعت سرشار هستند و می توانند آرامش ویژه ای همراه با انرژی های مثبت را به شما هدیه کنند.

  • بالای در ورودی خانه و یا اتاق خواب آویزهای صدا دار نصب کنید. این آویزها به شما کمک می‌کند تا تمامی انرژی‌های نشاط ‌آور و مثبت را در خانه جمع کنید و به این ترتیب ثروت، خوشبختی و سلامت را به اعضای خانواده هدیه کنید. بسیاری از مردم کشورهای آسیایی از این شیوه برای افزایش رزق و روزی خود استفاده می‌کنند و این آویزها را نه تنها در خانه بلکه در محل کارشان هم آویزان می‌کنند.

  • استفاده از گیاهان سبز در خانه از دیگر روش های بالا بردن کیفیت زندگی و جمع کردن انرژی های نشاط آور و مثبت در خانه است. استفاده از گل‌های آپارتمانی هماهنگ مانند بامبو یا زنبق کمک زیادی به افزایش آرامش و امنیت در خانه می‌کند.

  • در راهروهای مستقیم وسایل تزئینی زیاد نچینید چون این وسایل مانع حرکت سریع انرژی مثبت در خانه می شود.

  • نور یکی از منابع تامین کننده انرژی می باشد. به همین دلیل صبح ها پرده ها را کنار بکشید و از نور خورشید و انرژی مثبت آن لذت ببرید.

  • همیشه در دستشویی و حمام را ببندید. چون به دلیل وجود چاه در این مکان ها، انرژی منفی در آن ها وجود دارد.

  • برای از بین بردن انرژی های منفی خود نیز می توانید بدن خود را با آب نمک بشویید.

منبع: لادیز داتکام


برچسب ها در :
پست مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط گرین وب